Jazda KTM X-BOW jako pasażer – Tor Białystok

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Podczas jazdy KTM X-BOW na fotelu pasażera pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru (1050 m).

Lokalizacja

Tor Białystok - Krywlany, ul. Ciołkowskiego 2

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Tylko dzieci powyżej 150 cm wzrostu. Zakaz korzystania z fotelików i podstawek.

Ważność vouchera

365

2020-06-16
4/5

Jazda KTM X-BOW jako pasażer – Tor Białystok

Świetna przejażdżka, nie zapomnę tego

2020-04-08
4/5

Jazda KTM X-BOW jako pasażer – Tor Białystok

Prezent Jazda KTM X-BOW jako pasażer w Białymstoku kupiłam mężowi na naszą dziesiątą rocznicę, bo wiem ze kocha szybką jazdę. Na początku trochę marudził, że wolałby sam pokierować, ale po tym jak go zawodowy kierowca przewiózł, z auta wysiadał na miękkich nogach :D

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

11.07.2020

Ile czasu trwa taki event? Czy można tam też coś zjeść albo kupić?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, event motoryzacyjny to całodniowa impreza. Na tor przyjeżdża kilka lawet luksusowych, szybkich samochodów. Oprócz tego, że osoba obdarowana będzie miała możliwość przejechania się jednym z nich, resztę może sfotografować, a do części być może uda się choć na chwilę wsiąść. Realizatorzy skupiają się tylko i wyłącznie na spełnianiu motoryzacyjnych marzeń, dlatego na miejscu nie są przewidziane punkty gastronomiczne.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda KTM X-BOW jako pasażer realizowana na torze wyścigowym w Białymstoku. Za kierownicą bolidu siada zawodowy kierowca i prezentuje uczestnikowi szybką i sportową jazdę na dystansie 1 okrążenia toru.

Komu podarować jazdę KTM X-BOW jako pasażer?

 • Kobiecie, która lubi szybką i ekstremalną jazdę
 • Każdemu, kto nie posiada prawa jazdy, a od zawsze marzył o przejażdżce bolidem
 • Nastolatkowi, który pasjonuje się motoryzacją
 • Mężczyźnie, który uwielbia szybkie auta
 • Fanom Formuły 1

Atrakcja

Jazda KTM X-BOW jako pasażer realizowana jest na terenie zamkniętego toru wyścigowego w Białymstoku. Przed przejażdżką uczestnik poznaje regulamin, a następnie siada na miejscu pasażera. Za kierownicą bolidu miejsce zajmuje zawodowy kierowca, który prezentuje szybką i sportową jazdę. Pokonany zostanie dystans jednego okrążenia toru (1050 m).

KTM X-BOW

KTM X-BOW to pojazd, który charakteryzuje się precyzyjną lecz prostą konstrukcją. Wyposażenie zredukowano do minimum dlatego też KTM X-BOW nie posiada elektroniki. Takie rozwiązanie przekładają się na niewielką masę całkowitą, a nieduża waga na bardzo dobre przyśpieszenie. KTM X-BOW jest pierwszym, ultralekkim samochodem sportowym wyprodukowanym przez austriacki koncern, który specjalizuje się w produkcji motocykli.

Parametry

 • Silnik: 4-cylindrowy DOHC
 • Moc: 300 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,7 s
 • Prędkość maksymalna: 295 km/h
 • Napęd: tylny

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda KTM X-BOW jako pasażer
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji - Tor Białystok

Tor Białystok jest jednym z najatrakcyjniejszych torów wyścigowych w Polsce. Posiada liczne ostre zakręty, pętle, a nawet rondo o średnicy 12 metrów. Został wyposażony w bariery energochłonne, nasypy i trybuny dla widzów, w związku z czym z powodzeniem organizowane są na nim liczne zawody samochodowe. Długość jednej pętli toru to 1050 metrów, a szerokość asfaltowej nawierzchni wynosi 10 metrów. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce bolidem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla: