Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Jazda Hummerem OFF ROAD – Ostrawa

Zasiądź za kierownicą jednego z najbardziej pożądanych samochodów w USA!

Potężny, masywny SUV produkcji amerykańskiej stał się synonimem potęgi. Kiedyś używany głównie przez służby wojskowe, dziś jeden z najlepiej sprzedających się pojazdów tej kategorii, głównie na rynku amerykańskim. Potężny silnik V8 o pojemności 6.0 stanowi serce pojazdu, 320 koni mechanicznych ukrytych pod maską umożliwia komfortowy przejazd po bardzo wymagającym terenie. Do dyspozycji oddajemy Hummera w wersji H2 w cywilnej, luksusowej odmianie. Ten potwór doskonale sprawdza się przy realizacji ekstremalnych imprez utrzymanych w klimacie OFF ROAD. Masz okazję sprawdzić jego możliwości na specjalnie przygotowanym torze w czeskiej Ostrawie. Na początku, zasiądziesz na miejscu pasażera, a instruktor zapozna Cię z przeszkodami i technikami ich pokonywania. Następnie zajmiesz miejsce kierowcy i spróbujesz samodzielnie ujarzmić Hummera H2!

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD na którym przeżyjesz swoją przygodę za kierownicą Hummera H2, zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie, którą pokonasz znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy, do których będziesz musiał wjechać i wyjechać. Warto dodać, że swoją przygodę odbędziesz na torze, na którym na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy! Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

 

Płatnosci mobilne

Cena:

359 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ostrawa 359 zł

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Pasażer

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Czas przejazdu to 30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności