• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Jazda Ciężarówką Wojskową Ross 6x6

3411

Poprowadź militarną potęgę!

Przygotuj się na emocjonującą przygodę, którą możesz przeżyć już teraz na profesjonalnym torze OFF ROAD w czeskiej Ostrawie! Sprawdź swoje umiejętności zasiadając za kierownicą prawdziwej militarnej potęgi – ciężarówki militarnej ROSS! Produkcja tej niezwykłej maszyny jest wynikiem krótkiej współpracy francuskiego koncernu Renault i czeskiej Pragi. Teraz Ty masz okazję zasiąść za kierownicą jednej z zaledwie 20 wyprodukowanych na całym świecie ciężarówek ROSS 6x6! Instruktor, z którym spotkasz się na torze OFF ROAD odbędzie pierwszy przejazd na miejscu kierowcy w celu zaprezentowania manewrów i przeszkód, które będziesz musiał pokonać. Następnie to Ty zajmiesz miejsce za kierownicą i odbędziesz emocjonującą przejażdżkę prowadząc ciężarówkę militarną ROSS 6x6 na torze OFF ROAD w Ostrawie!

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD na którym przeżyjesz swoją przygodę za kierownicą ciężaróki ROSS, zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie, którą pokonasz znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy, do których będziesz musiał wjechać i wyjechać. Warto dodać, że swoją przygodę odbędziesz na torze, na którym na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy! Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Pasażer

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 59 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365 dni

 • Lokalizacja

  Tor off roadowy LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Czas przejazdu to 30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Karolina

Witam, czy jeśli chodzi o jazde ciężarówką wojskową, to czy posiadając prawo jazdy C+E można kierować samemu? Oraz czy pasażerem w ciężarówce może być osoba towarzysząca?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam. Osoba towarzysząca nie uczestniczy w jeździe. Może być na miejscu realizacji. Obok obdarowanego siedzi instruktor. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności