Jazda ciężarówką TATRA 813 8x8 KOLOS OFF ROAD

3401
409

 Zmierz się z nowym, niezwykłym wyzwaniem!

Spróbuj swoich sił podczas ekstremalnego przejazdu ciężarówką terenową! Tatra 813 8x8 KOLOS to potężny pojazd ważący około 15 ton! Nie tak łatwo jest ujarzmić taką maszynę w terenie. Będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas przejażdżki Tatrą 813 na torze OFF ROAD. Aby zasiąść za kierownicą Tatry 813, nie potrzebujesz prawa jazdy na ciężarówki. Na miejscu realizacji spotkasz się z instruktorem, który po krótce omówi zasady obowiązujące na torze i w charakterze kierowcy przeprowadzi pierwszą jazdę, by zapoznać Cię z przeszkodami umieszczonymi na torze. Następnie Ty zasiądziesz na miejscu kierowcy i zmierzysz się z tą potężną maszyną!

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD na którym przeżyjesz swoją przygodę za kierownicą Tatry 813 8x8 KOLOS, zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie, którą pokonasz znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy, do których będziesz musiał wjechać i wyjechać. Warto dodać, że swoją przygodę odbędziesz na torze, na którym na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy! Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ostrawa 409 zł

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Pasażer

Ocena atrakcji

5/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor off roadowy LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając przeszkody i kolejne odcinki toru. Kolejny przejazd prowadzi osoba obdarowana.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

#Jarek

Niespodziankę przygotowała mi żona, i była bardzo udana. Dojazd fajny, siedziba firmy znajduje się przy samej autostradzie (dojazd od Śląska nie wymaga winiety). Na miejscu była pani polka, która pomogła podpisać zgodę, wytłumaczyła wszystko. Instruktorem podczas jazdy był sympatyczny czech, z którym bez problemu się porozumiewałem. Tarta - super! Tor przygotowany profesjonalnie. Bardzo mi się podobało. Polecam.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product