Jazda Buggy OFF ROAD – Ostrawa

3401

Czym jest buggy?

Buggy to niezwykły, nietypowy pojazd, który w zamyśle został stworzony do jazdy po wymagającym, piaszczystym terenie. Nie straszne mu wydmy, pustynie, czy plaże. Pojazdy buggy są bardzo lekkie, nie posiadają dachu – nadwozie jest całkowicie otwarte. Masywne koła ze stosunkowo grubymi oponami umożliwiają jazdę po trudnym terenie. Zawieszenie jest bardzo wytrzymałe, co gwarantuje komfort jazdy nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Przejażdżka buggy będzie świetną, niezapomnianą przygodą dla każdego pasjonata motoryzacji, który pragnie zaznać czegoś nowego. Jego zadaniem będzie pokonanie specjalnie przygotowanego toru OFF ROAD za kierownicą ultralekkiego buggy. Wyzwaniem z pewnością okażą się liczne przeszkody, które napotkamy na torze. Przejażdżka potrwa 30 minut, pierwszy przejazd poprowadzi instruktor, który zapozna uczestnika z pojazdem i technikami bezpiecznej jazdy po torze OFF ROAD.

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD na którym przeżyjesz swoją przygodę za kierownicą buggy, zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie, którą pokonasz znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy, do których będziesz musiał wjechać i wyjechać. Warto dodać, że swoją przygodę odbędziesz na torze, na którym na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy! Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Pasażer

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Czas przejazdu to 30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product