Intymna Sesja Fotograficzna dla dwojga Poznań

3781

Jest to czas tylko dla Was. Sesja intymna to Wy i fotograf. Nawiążcie specjalną więź przy grze świateł i cieni, i decydujcie jakie części ciała chcecie wyeksponować. Stwórzcie wraz z fotografem piękny, pełen zmysłowości Wasz wewnętrzny portret. Intymna sesja fotograficzna to bardzo osobista pamiatka i jednocześnie wspaniała przygoda dla Was!


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Sesja intymna rozpoczyna się wykonaniem przez wizażystkę dla kobiety idealnego makijażu i ewentualnej charakteryzacji. Sesja wraz z wizażem trwa około 3 - 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się osoby obdarowane voucherem.

 • Obowiązujący strój

  Nie musicie pozować nago. Zdjęcia w bieliźnie będą równie piękne. Proponujemy wziąć ze sobą trochę ubrań na przebieranie się podczas sesji. To samo dotyczy dodatków takich jak kapelusz, chusta, szal, biżuteria itp.Tego dnia, kiedy zaplanowana jest se

 • Wymagania

  Ukończone 23 lata.

 • Informacje dodatkowe

  Stawiając na jakość Osoby obdarowane prezentem otrzymają wybrane przez siebie ujęcia (12 zdjęć), które zostaną dopracowane przez fotografa w formie płyty CD.

#Paula

Przepiękna sesja! wszystko nam się podobało. Świetne studio, super fotograf, który tworzy bardzo dobry klimat, nie czuliśmy się w ogóle skrępowani. Dużo przebierania, mnóstwo śmiechu. Polecam każdej parze!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product