Indywidualny kurs wspinaczki – Poznań

1

Sposób na doskonałą formę!

Wspinaczka to niepowtarzalny sport ekstremalny, który nie tylko zmusza i motywuje do ciągłego rozwoju i poprawy fizycznej. Jest również doskonałą zabawą, sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu i pasją, którą warto rozwijać. Dodatkowo jest to sport uczący odwagi, pokory i wytrwałości. W największej bulderowni w Polsce spędzisz 3 godziny, zaopatrzony w cały niezbędny sprzęt i opiekę instruktorską poznasz tajniki wspinaczki i przeżyjesz niezapomnianą przygodę!

 

Twoja indywidualna lekcja z instruktorem

Nasza lekcja będzie Twoją pierwszą przygodą ze wspinaczką? Nie musisz się o nic martwić! Przez cały czas trwania kursu instruktor będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji Na początku przeprowadzi krótkie wprowadzenie teoretyczne, które wprowadzi Cię wstępnie w świat wspinaczki. Następnie omówi techniki wspinaczki, oraz pokaże cały niezbędny sprzęt, którego będziesz używać, byś już po chwili mógł spróbować własnych sił wspinając się po ściance. Instruktor na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek i rad, dzięki czemu w mig poznasz podstawowe tajniki wspinaczki. 3 godzinny kurs będzie podzielony na 2 zajęcia po 1,5 h po to, byś po pierwszych (z pewnością dość intensywnych ) zajęciach mógł odpocząć, nabrać sił, przeanalizować swoje postępy i rozwijać się dalej w jeszcze lepszej formie!

 

Największa bulderownia w Polsce już w Twoim zasięgu!

Swoją przygodę odbędziesz w największej bulderowni w Polsce, gdzie możesz wspinać się samodzielnie, bez liny i dodatkowego sprzętu! Centrum oferuje panele wspinaczkowe o łącznej powierzchni ponad 1000 m², setki dróg wspinaczkowych, przygotowanych i przetestowanych przez specjalistów, m.in. Marcina Wszołka, układającego buldery w Pucharze Świata, wszystkie niezbędne przyrządy treningowe (chwytotablice, drążki do zwiększania mocy). Każdy posiada nieograniczony dostęp do magnezji. Jeśli jesteś początkujący i nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, możesz skorzystać z wypożyczalni butów wspinaczkowych. Na miejscu do dyspozycji są również szatnie z prysznicami.

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Poznań

Kup w zestawie 6 lokalizacji

PrezentMarzeń - Poznań249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Św. Michała 100

 • Czas trwania

  3 godziny (w rozbiciu na 2 zajęcia)

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana zabiera ze sobą voucher prezentowy.

#Ollllka

Złapałam bakcyla wspinaczkowego od męża i uznałam, że taki kurs na początek bardzo mi się przyda. Nie myliłam się, dzięki profesjonalnemu instruktorowi wszystko wydało się proste, a ja szybko wciągnęłam się w ten sport. Polecam, bo naprawdę warto

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności