Indywidualny kurs wspinaczki – Poznań

3751

Indywidualny kurs wspinaczki w Poznaniu obejmuje 2 zajęcia trwające 1,5 godziny. Kurs wspinaczki składa się z części teoretycznej i praktycznej. Osoba biorąca udział w kursie ma zapewniony sprzęt oraz opiekę instruktorską.

Komu podarować indywidualny kurs wspinaczki?

 • Osobie, która lubi stawiać sobie wyzwania
 • Miłośnikowi górskich wędrówek
 • Początkującemu wspinaczowi, który chciałby zdobyć nowe umiejętności

Indywidualny kurs wspinaczki

Kto choć raz spróbował wspinaczki wie, że to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji. Dobrą okazją do poznania wspinaczki jest indywidualny kurs z profesjonalnym instruktorem w Poznaniu. Kurs składa się z części teoretycznej, podczas której instruktor zapozna osobę obdarowaną z podstawami sportu. Opowie o technikach, sprzęcie, poruszaniu się na ściance i zasadach bezpieczeństwa. W części praktycznej uczestnik spróbuje swoich sił na ściance. Instruktor na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek i rad, dzięki którym lekcja przyniesie jeszcze lepsze rezultaty. Kurs został podzielony na dwa spotkania, spośród których każde trwa 1,5 godziny. Zajęcia wymagają dużego nakładu energii, dlatego przerwa pozwoli nabrać sił i motywacji do kolejnego spotkania.

Blok Haus Poznań

Kurs wspinaczki odbędzie się w największej bulderowni w Polsce, Blok Haus w Poznaniu. Centrum oferuje panele wspinaczkowe o łącznej powierzchni ponad 1000 m². To setki dróg wspinaczkowych przygotowanych i przetestowanych przez specjalistów, m.in. Marcina Wszołka, układającego buldery w Pucharze Świata. Obiekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Ścianki centrum zostały oznaczone odpowiednimi kolorami, które wskazują na poziom trudności i zaawansowania wspinacza. Ponadto obiekt dysponuje całym niezbędnym sprzętem, a także doświadczoną kadrą instruktorów, zawsze gotowych i chętnych do pomocy.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do wykonywania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stworzysz możliwość spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej
 • Pomożesz zmierzyć się z wysokością i pokonać własne słabości
 • Podarujesz oryginalny prezent, którego realizacja dostarczy niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Poznań

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Poznań249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Blok Haus, Św. Michała 100, Poznań

 • Czas trwania

  Kurs składa się z 2 zajęć trwających 1,5 godziny każde. Łącznie 3 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana zabiera ze sobą voucher prezentowy.

#Ollllka

Złapałam bakcyla wspinaczkowego od męża i uznałam, że taki kurs na początek bardzo mi się przyda. Nie myliłam się, dzięki profesjonalnemu instruktorowi wszystko wydało się proste, a ja szybko wciągnęłam się w ten sport. Polecam, bo naprawdę warto

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product