Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Zielona Góra

3401

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 w Zielonej Górze to pasjonujący kurs motoryzacyjny w zakresie jazdy autem terenowym. Kurs jazdy terenowej składa się z części teoretycznej oraz praktycznej – jazdy w terenie. Podczas szkolenia poznasz budowę terenówki i zasady jazdy autem z napędem na cztery koła. Dowiesz się do czego służy wyciągarka, hi – life, lina kinetyczna lub na jakiej zasadzie działa blokada dyferencjału. Tuż po szkoleniu zasiądziesz za kierownicą potężnej terenówki – Nissan Patrol GR.

Wraz z instruktorem wyruszysz w przeprawę po niezwykle trudnym terenie. Wyprawa off road'owa będzie sprawdzianem dla Twoich umiejętności za kierownicą. Trasa, jaką pokonasz bogata będzie w liczne przeszkody. Jadąc wzdłuż Odry niejednokrotnie spotkasz na swej drodze błotne rowy. Czeka Cię także wodna przeprawa. Podczas przejażdżki terenówką zboczysz również na chwilę na piaszczystą żwirownię, by zmierzyć się ze stromymi podjazdami i zjazdami.

Jazda autem terenowym po bezdrożach leśnych terenów Zielonej Góry dostarczy Ci emocji, jakich zaznać można wyłącznie za kierownicą off road'owego samochodu, który zdobywa tereny na pozór niedostępne.  

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 - 4 godziny.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 realizowana jest terenówką marki Nissan Patrol GR. W jeździe uczestniczy instruktor, który zasiada na fotelu pasażera.

#MACOS

Przed kompem nie znajdziecie takich atrakcji! Zdecydowanie polecam szczególnie dla tych mniej aktywnych!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product