Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Rzeszowie

Kurs OFF ROADowy w okolicach Rzeszowa, to niespotykane doświadczenie, które pozwala na zweryfikowanie umiejętności kierującego pojazdem terenowym. Ta ponad trzygodzinna wyprawa odbywa się w oddalonym o około 53 kilometry od Rzeszowa Brzozowie. Trudność terenu, zależy nie tylko od zdefiniowanej trasy ale i od warunków atmosferycznych, przy ciężkich opadach deszczu, teren staje się grząski i podmokły. W trakcie jazdy zdobędziesz podstawową wiedzę, która stanie się przydatna np. gdy trzeba będzie wyciągnąć auto z głębokiego błota za pomocą wyciągarki. Pojazd, którym będziesz jeździł to Jeep Grand Cheeroke, z napędem 4x4. Podczas trzygodzinnego kursu towarzyszyć Ci będzie doświadczony instruktor, posiadający wiedzę, jak wydostać się z trudnych sytuacji. Trasa obfituje w strome zjazdy oraz podjazdy, dodatkowo wzmacniając wrażenia z kursu. Jazda OFF ROAD to niesamowite przeżycie, którego możesz doświadczyć na własnej skórze!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Brzozów (ok. 53 km od Rzeszowa)

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Grand Cherokee. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#m23at

Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne! Jestem zadowolony! Pełen profesjonalizm

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności