Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Olsztynie

Podczas indywidualnego szkolenia OFF ROAD w Olsztynie zdobędziesz umiejętności z zakresu jazdy samochodami terenowymi. 3 godzinny kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, ekstremalne wrażenia oraz sporą dawkę dobrej zabawy. Zasiądź za kółkiem auta terenowego i zmierz się z błotem, pagórkami, stromymi zjazdami oraz trawersami. Dla samochodu terenowego nie ma przeszkody nie do pokonania, o czym możesz się przekonać na kursie OFF ROAD. Do Twojej dyspozycji będą auta marki Nissan Patrol oraz Mercedes klasy G. Realizacja jazdy OFF ROAD odbywa się w miejscowości Butryny, znajdującej się około 15 km od Olsztyna. Teren jest bardzo zróżnicowany i urozmaicony, z pewnością nie będziesz się nudził. Podczas jazdy towarzyszył Ci będzie doświadczony instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo. Możesz również zabrać osobę towarzyszącą, która razem z Tobą będzie uczestniczyć w jeździe. Kochasz samochody i adrenalinę? Prezent szkolenie OFF ROAD jest właśnie dla Ciebie! 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Realizacja prezentu odbywa się ok 15 km od Butryny.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli w sezonie wiosenno-letnim oraz od poniedziałku do piątku w okresie jesienno-zimowym.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Nissan Patrol lub Mercedes klasy G. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#tirowiec

Po wielu godzinach, a nawet dniach spędzonych za kierownicą mojej maszyny, stwierdzam, że to był bardzo dobry wybór. Mogłem poczuć jak zachowują się samochody w trudnych warunkach i nie mówię tu o atmosferycznych. Wspaniała jazda która sprawiła mi wiele frajdy ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności