Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Lublinie

3401

Kurs OFF ROAD w miejscowości Piaski, która znajduje się zaledwie 25km od centrum Lublina rozpoczniesz od krótkiego teoretycznego szkolenia i zapoznania się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa oraz autem terenowym. Następnie zasiądziesz za kierownicą i rozpoczniesz swoją jazdę OFF ROAD na starej piaskowni/żwirowni, która jest terenem czysto technicznym. Podczas pierwszych pokonywanych przeszkód zdobędziesz podstawowe umiejętności kierowcy OFF ROAD. Instruktorzy podpowiedzą jak aktywnie wykorzystać napęd 4x4 czy też blokować dyferencjał. Te informacje przydadzą się przy pokonywaniu piaskowo-żwirowych wzniesień. Jeżeli tawersy oraz strome podjazdy i zjazdy to za mało, to trasa prowadzi przez podmokłe tereny, które zamieniają się w błotnisto-żwirowe szlaki. Niezbędna okaże się pomoc wyciągarki linowej. Będąc pod czujnym nadzorem instruktora nie ma się czego obawiać. Jazda OFF ROAD to nauka, nowe doświadczenia oraz wspaniała zabawa!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Piaski, dolina rzeki Giełczew (ok. 25 km od Lublina)

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#marcin

Zamiłowanie odziedziczyłem po bracie. Podekscytowany stawiłem się na miejsce w umówiony dzień, o umówionej godzinie. Prezent spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony! Polecam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności