Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Krośnie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w okolicy Krosna to kurs przeznaczony zarówno dla amatorów jazdy terenowej jak i osób, które miały już doświadczenie z OFFROADem. Przeżyj niezwykłą przygodę, pokonując liczne przeszkody samochodem Grand Cherokee, na specjalnie przygotowanym torze. Podaruj voucher komuś bliskiemu, sprawiając mu miłą niespodziankę. Prezent w formie kursu jazdy OFF ROAD z pewnością będzie wspaniałym doświadczeniem. Jeśli to właśnie Ty marzysz o wyprawie offroadowej, w której opanujesz nowe techniki jazdy terenowej, to zamów voucher już dziś i spełniaj marzenia. Zabierz ze sobą przyjaciela, brata czy kolegę, abyście razem mogli przeżyć tą niezwykłą przygodę. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

Kurs OFF ROAD realizowany jest w miejscowości Brzozów. Obejmuje część teoretyczną, w której poznasz samochód i jego budowę, dowiesz się jak używać napędu 4x4, jak działa i do czego służy blokada dyferencjału oraz jak prawidłowo dobierać bieg do sytuacji, jaka panuje na trasie. Instruktor wyjaśni również zasadę posługiwania się wyciągarką oraz pokaże jak działa szekla, zblocze, hi-lift i lina kinetyczna. Drugi etap kursu to jazda OFF ROAD w terenie. Zasiądziesz za kierownicą samochodu terenowego i wyruszysz na bardzo urozmaicony teren, aby sprawdzić nowo nabyte umiejętności w praktyce. Strome podjazdy, zjazdy, trawersy oraz inne przeszkody nie pozwolą Ci się nudzić.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Brzozów (ok. 26 km od Krosna)

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Grand Cherokee. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#niccan

Super. Dobra pogoda, było trochę błota no i się zakopałem, w sumie to ubrania poszły do wyrzucenia bo się nie nadawały ale warto było!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności