Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Koszalinie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Koszalinie to wspaniała zabawa za kierownicą auta terenowego. Do dyspozycji są auta z napędem na cztery koła, marki Suzuki Vitara, Samurai i Nissan Patrol. Instruktorami są osoby związane z offroadem, którzy od wielu lat czynnie biorą udział w rajdach oraz prowadzą szkolenia i nauki OFF ROAD, są również organizatorami  wielu imprez rajdowych typu przeprawowego. Realizacja kursu OFF ROAD odbywa się w okolicach Białogardu i trwa około 3 godzin. Przed rozpoczęciem jazdy instruktor przeprowadzi szkolenie teoretyczne, w którym poruszy takie zagadnienia jak budowa i wyposażenie samochodu terenowego, zasada działania napędu na cztery koła, dowiesz się również do czego służy blokada dyferencjału oraz reduktor. Po części teoretycznej przyjdzie czas na sprawdzenie umiejętności w praktyce. Teren jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić. Każdy odcinek trasy to nowe wyzwania, każdy zakręt to nowa niespodzianka. Pokonując strome podjazdy, zjazdy, przeszkody błotne i piaszczyste, w pełni wykorzystasz napęd 4x4.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 46 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Realizacja prezentu odbywa się w okolicach Białogardu.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności