Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Świebodzin

3401

Błoto, piach, pagórki, ostre zjazdy to czeka na Ciebie podczas szkolenia z jazdy OFF ROAD w Świebodzinie. Przy asyście doświadczonego instruktora opanujesz techniki jazdy samochodem terenowym, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Szkolenie w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego, dokładnie w Świebodzinie to ekstremalne przeżycie za kierownicą terenówki. Na samym początku kursu OFF ROAD zostaniesz przeszkolony z zasad bezpiecznej jazdy, poznasz samochód i jego budowę oraz wszystkie ważne funkcje, jakie posiada auto terenowe. Dowiesz się, jak wykorzystać napęd 4x4, do czego służy blokada dyferencjału, wyciągarka, hi-lift czy lina kinetyczna. Po części teoretycznej zasiądziesz na fotelu kierowcy i wyruszysz w bardzo urozmaicony teren. Sprawdzisz, jak zachowuje się Jeep Cherokee w swoim naturalnym środowisku. Podczas 3 godzinnej jazdy OFF ROAD podszkolisz swoje umiejętności jako kierowcy i przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Matejki 6a (ok. 74 km od Gorzowa Wielkopolskiego). Województwo lubuskie.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep Cherokee. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product