Indywidualna lekcja salsy dla dwojga w Lublinie

3771

Słowo „salsa” samo w sobie już wzbudza emocje! Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą, flirtem i uwodzeniem partnera. W czasie indywidualnych zajęć tanecznych Poznaj Salsę dla Dwojga uczymy jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą Wam odczuć czysty komfort tańczenia, który sprawi, że będziecie nie raz bawić się do białego rana. Oprócz tego, że nauczymy Was tańczyć – to zajęcia salsy są znakomitą formą relaksu, treningu i sposobem na lepsze poznanie siebie!

Zajęcia prowadzone są przez Konrada i Joannę Dąbskich, aktywnie działających na rynku tanecznym od wielu lat, a od 2004 roku zajmujących się głównie salsą. Do bagażu ich tanecznych doświadczeń można zaliczyć m. in. pracę dla TVN przy Tańcu z Gwiazdami, YCD oraz grę w filmie "Kochaj i Tańcz".

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Zana 19

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Preferowany klimat taneczny/kobiecy - legginsy lub spodnie treningowe, bluzki typu nietoperz , wygodne topy, mile widziane buty na lekkim obcasie lub obuwie typu baletki - jazzówki, obuwie sportowe. Dla Panów zalecany jest wygodny, elegancki strój.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym.

 • Informacje dodatkowe

  Formą tańca jest rdzenna kubańska salsa. Zajęcia odbywają się indywidualnie. Możliwość realizacji prezentu przez 1 osobę.

#Marysia

Polecam wszystkim! Asia i Konrad są świetnymi tancerzami i przede wszystkim potrafią czegoś nauczyć! Było super!

#witek&asia

Dostaliśmy lekcję salsy w prezencie ślubnym no i postanowiliśmy w koncu wykorzystać voucher. Wszystko odbyło się pomyślnie, a my teraz głeboko zastanawiamy się nad jakimś dłuższym kursem, bo strasznie nam się salsa spodobała :)

#słodka23

Zawsze chcieliśmy się nauczyć salsy... to taki fajny naprawdę zmysłowy taniec. Postanowiliśmy uczyć się od profesjonalistów i nie zawiedliśmy się! Zajęcia były świetne, fajna atmosfera, takie życzliwe podejście. Mogę z czystym sumieniem dać pozytywną rekomendację!

#jacek i ewa

Tancerze z nas żadni, dlatego nie chcieliśmy uczestniczyć w zajęciach w grupie stąd ten wybór. Swietnie, że się zdecydowaliśmy na tę lekcję, bo sporo z niej wynieślimy. Jeszcze trochę pracy przed nami ale widać już efekty! Pozdrawiam

#Zibi24

Konrad i Asia to świetni tancerze. Chcieliśmy zrobić coś razem z dziewczyną i trafiliśmy tutaj. Salsa to fajny relaksujący taniec. Dla par znudzonych prozą życia codziennego, to dobry wybór na spędzenie razem dnia.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product