Hoverboard – lot nad wodą – Darłowo

3611

Lot nad wodą za pomocą hydroodrzutowej deski w Darłowie. W zależności od wybranej opcji, lot trwa 15, 30 lub 60 minut.

Komu podarować Hoverboard?

 • Miłośnikowi sportów wodnych
 • Każdemu, kto uwielbia próbować nowych doznań
 • Przyjacielowi, który nie boi się nowych wyzwań

Hoverboard – jak to działa?

Hoverboard, potocznie określany jako latająca deska, to urządzenie hydroodrzutowe, którego głównym napędem jest turbina skutera wodnego. Turbina ta zasysa wodę i tłoczy ją przez elastyczne rury zamontowane w desce. Dzięki tej konstrukcji możliwe jest wybicie się nad wodą na wysokość nawet 8 metrów. Wbrew pozorom utrzymanie się nad wodą za pomocą deski z każdą kolejną minutą jest coraz łatwiejsze. Hoverboard to niezwykle widowiskowy i efektowny sport wodny, który dostarcza wielu emocji.

Hoverboard – lot nad wodą

Lot nad wodą odbędzie się w Darłowie i w zależności od wybranej opcji potrwa 15, 30 lub 60 minut. Na miejscu realizacji prezentu osoba obdarowana zostanie wyposażona w kompletny sprzęt – piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask. Doświadczony instruktor zdradzi tajniki hoverboard'u, zapozna z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, a także udzieli niezbędnych informacji, dotyczących sprzętu oraz technik utrzymywania stabilnej postawy. Uczestnik sam zdecyduje w jaki sposób będzie utrzymywać się nad wodą. Można przemierzać wody stojąc lub siedząc na desce, albo wykonując różnego rodzaju akrobacje.

Bezpieczeństwo

Latanie nad wodą jest całkowicie bezpieczne, ponieważ w przypadku błędu, czy niepowodzenia miękko wylądujemy na wodzie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, każdy uczestnik przed rozpoczęciem lotu otrzymuje specjalną kamizelkę, która zapewnia dodatkową wyporność oraz gwarantuje poczucie psychicznego komfortu. Uczestnik atrakcji przez cały czas jej realizacji pozostaje pod opieką instruktora.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania, w przypadku których występowania, realizacja lotu nie jest możliwa. Należą do nich: choroby układu krążenia, choroby kręgosłupa, problemy z motoryką kończyn. Wymagany jest dobry ogólny stan zdrowia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To prezent, który zachwyci każdego miłośnika sportów wodnych
 • To okazja do przeżycia niecodziennej przygody
 • Stwarzasz okazję do spędzenia czasu w niebanalny sposób
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Czas trwania

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  plaża przy ul. Portowej, Darłowo

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Realizacja atrakcji wymaga umiejętności pływania.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product