Hoverboard by ZR®

W sezonie 2016 pierwsze realizacje zaczynamy w maju

Po raz kolejny Franky Zapata zaskakuje - wynalazca Flyboard® stworzył HOVERBOARD by ZR®, czyli połączenie wakeboad, kitesurf i jet ski. Jest to nowa dyscyplina sportów ekstremalnych, która pozwala na loty nad taflą wody z ogromną dawką adrenaliny. HOVERBOARD by ZR® to deska typu surfboard/wakeboard/skateboard. HOVERBOARD by ZR® zasilany jest dzięki  turbinie skutera wodnego, której moc oraz 18 metrowy wąż zasysający wodę pozwalają nam na niesamowite doznania  z prędkością  25 km/h i wzbicie się w powietrze do 5m. z  zawrotną prędkością . Zabawa jest tym ciekawsza, że w powietrzu można wykonywać różnego rodzaju akrobacje oraz przyjmować różne pozycje na desce.

W ramach voucher-a  otrzymasz szkolenie od instruktora , wybrany wariant czasowy na HOVERBOARD by ZR®  w wodzie, oraz film nagrany kamerą GoPro Hero 4. Bezpieczeństwo i pewność maksymalnych doznań na oryginalnym sprzęcie z jedynym oficjalnym dystrybutorem FLYBOARD®/ HOVERBOARD by ZR® w Polsce.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacje od kwietnia do września, od czwartku do niedzieli (terminy ustalane są przez instruktorów). Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Cena obejmuje nagranie z realizacji kamerą GoPro Hero 4. W tym celu należy przekazać organizatorowi przed realizacją własną kartę microSD min. 8 GB. Istnieje możliwość kupna karty na miejscu. Max. waga uczestnika to 150 kg.

#Jola

O czymś takim nie słyszałam. A że jestem osobą aktywną i lubiącą wyzwania, od razu mi się to spodobało. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do uczestnika. SUPER!!! :)

#Martyna

Witam, Jestem zainteresowana kupnem vouchera na hoverboard w Warszawie. Chciałabym się tylko dowiedzieć, gdzie odbywa się ta atrakcja? :) Pozdrawiam, Martyna Dybowska

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Realizacja odbywa się na Zalewie Zegrzyńskim, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności