Hoverboard

3611

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Hoverboard to zupełna nowość w świecie wodnego szaleństwa. Hoverboard jest niczym lewitująca deska, która unosi się ponad powierzchnię tafli wody pod wpływem ciśnienia wody. Pomysłodawcą tego urządzenia jest Franky Zapata, który w roku 2011 stworzył innowacyjny projekt – flyboard. Hoverboard i flyboard działają na podobnej zasadzie. W przypadku hoverboard'u - deska połączona jest z silnikiem skutera wodnego za pomocą elastycznych rur. Te zaś, pod wpływem ciśnienia wody umożliwiają wybicie się ponad taflę wody na wysokość nawet 8 m. Już teraz nad akwenami wodnymi króluje hoverboard. Ty także możesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń i spróbować swoich sił w tej niezwykłej dyscyplinie. Hoverboard w Katowicach to nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika sportów wodnych. Wodnej przygody z hoverboard'em zasmakować możesz nad zbiornikiem wodnym Pogoria. Na miejscu realizacji przeżycia zostaniesz wyposażony w kompletny sprzęt, a także w kamizelkę asekuracyjną. Obecny instruktor zdradzi Ci tajniki hoverboard'u, zapozna z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, a także udzieli niezbędnych informacji, dotyczących sprzętu oraz technik utrzymywania stabilnej postawy. Sam zdecydujesz w jaki sposób chcesz wykonywać loty oraz skoki. Możesz przemierzać wody stojąc lub siedząc na desce. Niezwykła, wodna przygoda jest w Twoim zasięgu!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Dodatkowy czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiornik Pogoria 4 - Dąbrowa Górnicza - Śląsk

 • Czas trwania

  godzinna sesja lotu.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi. Udział w realizacji prezentu bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój kąpielowy oraz ręcznik.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany jest od czerwca do września. Uczestnik zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product