Hoverboard

3611
699

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Hoverboard to zupełna nowość w świecie wodnego szaleństwa. Hoverboard jest niczym lewitująca deska, która unosi się ponad powierzchnię tafli wody pod wpływem ciśnienia wody. Pomysłodawcą tego urządzenia jest Franky Zapata, który w roku 2011 stworzył innowacyjny projekt – flyboard. Hoverboard i flyboard działają na podobnej zasadzie. W przypadku hoverboard'u - deska połączona jest z silnikiem skutera wodnego za pomocą elastycznych rur. Te zaś, pod wpływem ciśnienia wody umożliwiają wybicie się ponad taflę wody na wysokość nawet 8 m. Już teraz nad akwenami wodnymi króluje hoverboard. Ty także możesz doświadczyć niezapomnianych wrażeń i spróbować swoich sił w tej niezwykłej dyscyplinie. Hoverboard w Katowicach to nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika sportów wodnych. Wodnej przygody z hoverboard'em zasmakować możesz nad zbiornikiem wodnym Pogoria. Na miejscu realizacji przeżycia zostaniesz wyposażony w kompletny sprzęt, a także w kamizelkę asekuracyjną. Obecny instruktor zdradzi Ci tajniki hoverboard'u, zapozna z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, a także udzieli niezbędnych informacji, dotyczących sprzętu oraz technik utrzymywania stabilnej postawy. Sam zdecydujesz w jaki sposób chcesz wykonywać loty oraz skoki. Możesz przemierzać wody stojąc lub siedząc na desce. Niezwykła, wodna przygoda jest w Twoim zasięgu!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Dodatkowy czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiornik Pogoria 4 - Dąbrowa Górnicza - Śląsk

 • Czas trwania

  godzinna sesja lotu.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi. Udział w realizacji prezentu bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój kąpielowy oraz ręcznik.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany jest od czerwca do września. Uczestnik zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności