Grzechy miasta – wycieczka po Warszawie

4111

Poznaj historię Warszawy

Wycieczka śladami „grzesznej Warszawy” to podróż do pradawnych dziejów, która bogata będzie zarówno w fakty jak i mity dotyczące warszawskiego życia w minionych wiekach. Przewodnik przedstawi uczestnikom historie oraz ciekawostki w zakresie najstarszego zawodu świata w stolicy Polski. Uczestnicy dowiedzą się dlaczego wiek XIX jest powszechnie uznawany za przełomowy okres w życiu Warszawiaków i jaką rolę odegrał w tym książę Konstanty? Kim były kasztelanki czy też demidówki i na jakie klasy można było podzielić Córy Koryntu?

Mity i fakty o „grzechach miasta”

„Grzeszna Warszawa” skrywa w sobie nie tylko obszerną historię dotyczącą klas społecznych, rozwoju gospodarczego i politycznych zmian. Podczas podróży w odległe lata poznasz skomplikowaną moralność naszych pradziadów. Nie zabraknie także ciekawych historii o sposobach ochrony przed chorobami czy zapobieganiu niechcianym ciążom.

Logo ziemierozrywek

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Warszawa – start wycieczki spod Kolumny Zygmunta na Placu Zamkowym.

 • Czas trwania

  Wycieczka "Grzechy Miasta" trwa około 1,5 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  W realizacji prezentu może uczestniczyć jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób pełnoletnich. Zabrania się uczestnictwa w wycieczce pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Wycieczka realizowana w grupie 8 - 20 osób. Warunkiem zorganizowania wycieczki jest skompletowanie minimum 8 uczestników.

#Aniela

Byłam pozytywnie zaskoczona realizacją wycieczki. Zazwyczaj sami zwiedzamy nowe miasta, ale dostaliśmy z mężem vouchery, więc postanowiliśmy je zrealizować. Bardzo sympatyczny przewodnik z ogromną wiedzą. Trafiła się nam również bardzo fajna grupa. polecam serdecznie!!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product