Gra w paintball – wiele lokalizacji

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Gra w paintball – wiele lokalizacji

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Dla kogo Gra w paintball będzie odpowiednim prezentem?

  • dla przyjaciela, który lubi spędzać czas w niebanalny sposób
  • dla mężczyzny, który pragnie poczuć dreszczyk adrenaliny i dobrze się bawić
  • dla każdego miłośnika adrenaliny i survival'u

Gra w Paintball 

Gra w paintball toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w wiele przeszkód, które przydają się podczas rozgrywki. Organizator zapewnia także wiele scenariuszy gry, do wyboru przez uczestników. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany – otrzyma niezbędny strój moro, sprzęt, kask z maską ochronną oraz zostanie przeszkolony przez instruktora. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał instruktor. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w zestaw 200 kulek. Możliwe jest dokupienie dodatkowych nabojów na miejscu.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem przebiegu gry będzie czuwała wykwalifikowana kadra. Każdy z uczestników zostanie odpowiednio przeszkolony, zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz wyposażony w odpowiedni strój. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom istnieje przyjęta prędkość wylotowa kuli – 91,5 m/s. Powyżej tej prędkości wylotowej gra jest zabroniona. Poza terenem gry na lufę nakładane są specjalne zabezpieczenia, które mają chronić uczestników od przypadkowego strzału. Należy pamiętać , by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • grę można zrealizować razem z przyjaciółmi
  • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • to najlepsza forma integracji

Realizacja

Cena: 80 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0005323