• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Flyboard® - ewolucje na wodzie w Warszawie - 2 osoby

3611

W sezonie 2016 pierwsze realizacje zaczynamy w maju

Flyboard® dla dwojga odbywający się w Warszawie nad Zalewem Zegrzyńskim to świetna okazja do zmierzenia się z przeciwnościami, jakie oferuje nowa dyscyplina sportów wodnych. Do niedawna niedostępna w Polsce tego rodzaju atrakcja, to gratka dla fanów mocnych wrażeń. Sprzęt, którego zasada działania opiera się na turbinie skutera wodnego, pozwala na efektowne ewolucje dobrych parę metrów nad wodą. Niesamowitym doświadczeniem jest również pływanie pod wodą z duża predkością, wszystko to jest umożliwione dzięki butom do których podłączona jest wąż ciśnieniowy, powodujący wyrzut wody. Flyboard, to całkowicie bezpieczna atrakcja, odbywająca się pod okiem doświadczonych instruktorów. Jest to świetny wybór dla fanów sportów wodnych, jak i prawdziwa atrakcja dla miłośników dobrej zabawy!


Każdego lata około 1500 jachtów i żaglówek pływa po wodach tego mazowieckiego jeziora, niech latanie nad wodą stanie się dla Ciebie równie atrakcyjnym sposobem na wypoczynek. Zalew Zegrzyński od tej pory nie będzie kojarzył się z leniwym plażowaniem, windsurferami i łódkami.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacje od kwietnia do sierpnia, od czwartku do niedzieli (terminy ustalane są przez instruktorów). Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Cena obejmuje nagranie z realizacji kamerą GoPro Hero 4. W tym celu należy przekazać organizatorowi przed realizacją własną kartę microSD min. 8 GB. Istnieje możliwość kupna karty na miejscu. Max. waga uczestnika to 150 kg.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności