FlyBoard - ewolucje na wodzie w Sopocie

3611

FlyBoard w nadmorskiej scenerii

FlyBoard to niezwykle spektakularna dyscyplina sportów wodnych. Ogromne ciśnienie generowane przez turbinę skutera wodnego sprawia, że można wykonywać przeróżne ewolucje ponad taflą wody, unosić się na wysokość sięgającą nawet 8 m, czy płynąć pod wodą z dużą prędkością. Wybierz się do Sopotu i w nadmorskiej scenerii spróbuj własnych sił z FlyBoard’em. Z pewnością towarzyszyć Ci będzie moc pozytywnych wrażeń, a każde kolejne wznoszenie ponad powierzchnię tafli wody przysporzy Cię o nagły przypływ adrenaliny!

Bezpieczne szaleństwo na wodzie!

FlyBoard, pomimo iż uważany jest za sport ekstremalny jest też atrakcją w pełni bezpieczną. Przed sesją lotu przejdziesz krótkie, około 5 - cio minutowe szkolenie w zakresie komunikacji z instruktorem, zasad bezpieczeństwa i sposobów stabilnego utrzymywania równowagi. Zostaniesz wyposażony w piankę asekuracyjną oraz kask, a tuż później założysz buty i stoczysz walkę z grawitacją! Nie musisz obawiać się o własne bezpieczeństwo, podczas realizacji przeżycia nieodłącznie będzie towarzyszyć Ci instruktor.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Bitwy pod Płowcami 67, MOSIR Sopot

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do września (terminy ustalane są przez instruktorów). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

#Maria

Bardzo fajna zabawa, Pan instruktor też bez zarzutów ;). Jednak, aby wykonać naprawdę fajne rewolucję potrzeba trochę poćwiczyć. Po za tym polecam gorąco :)

#cOdR

To jest niesamowite, nawet trudno mi opisać co dziś ludzie wymyślą. Polecam każdemu, kto chcę odciągnąć bliskich od komputera :D!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product