Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Sopot

3611

Wodne szaleństwo nad morzem!

Nasze polskie morze skupia wszystkich miłośników sportów wodnych. W spokojnych zatokach można spotkać fanów windsurfing’u, kitesurfing’u czy wakeboarding’u, a na plażach większych punktów turystycznych wielbicieli ekstremalnych przeżyć, którzy korzystają z takich atrakcji jak parasailing, ślizg na kole wodnym czy przeprawa legendarnym bananem wodnym. Do Sopotu dotarła także nowa dyscyplina sportów wodnych - FlyBoard! Możecie wspólnie doświadczyć esktremalnych wrażeń i niezapomnianych emocji podczas Waszej sesji lotu FlyBoard dla dwojga w Sopocie!

Jak działa FlyBoard?

FlyBoard to konstrukcja składająca się ze specjalnej platformy z butami, która za pomocą 18 metrowego, elastycznego węża połączona jest ze skuterem wodnym. Moc turbiny skutera wodnego i wąż zasysający wodę pozwalają unieść nas na wysokość sięgającą nawet 8 - 10 m w zwyż! Opanowanie odpowiednich umiejętności pozwala na wykonywanie przeróżnych ewolucji zarówno ponad jak i pod wodą.

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Pomimo iż FlyBoard zaliczany jest do kategorii sportów ekstremalnych jest też atrakcją bezpieczną, która dostarcza niesamowitych emocji. Przed Waszą sesją lotu na wodzie przejdziecie krótkie, około 5 - cio minutowe szkolenie z instruktorem. To wystarczający czas, by opanować technikę wznoszenia się na wodzie. Tuż później otrzymacie kask, piankę asekuracyjną i kamizelkę, a Wasze stopy zapięte zostaną w specjalne buty, które wzniosą Was ponad powierzchnię wody!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Bitwy pod Płowcami 67, MOSIR Sopot

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do końca września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product