FlyBoard - ewolucje na wodzie w Poznaniu

3611

rEwolucje na wodzie!

FlyBoard to dyscyplina sportów wodnych wykorzystująca sprzęt, który umożliwia wznoszenie się na znaczne wysokości ponad powierzchnię tafli wody. Uczestnik zostaje wyposażony w specjalne buty, które podłączone są do turbiny skutera wodnego długim na około 18 m wężem. Tłoczona przez wąż woda wyrzucana jest pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu unosi uczestnika i pozwala na wykonywanie przeróżnych ewolucji zarówno pod jak i nad wodą.

Wodne szaleństwo

FlyBoard w Poznaniu to atrakcja adresowana do wszystkich miłośników wodnego szaleństwa! Już po krótkim szkoleniu i wyposażeniu z niezbędny sprzęt wyruszysz na przysłowiową głęboką wodę. Woda pod dużym ciśnieniem będzie wyrzucać Cię na znaczne wysokości, co z pewnością przysporzy Cię o dreszcz adrenaliny.

WakeSpot w Poznaniu

WakeSpot w Poznaniu będzie miejscem realizacji Twojej wodnej przygody. WakeSpot to zbiornik, który skupia wszystkich miłośników sportów wodnych. Z pewnością spotkasz wielu ludzi, dla których wodne szaleństwo w postaci wakeboardingu jest ogromną pasją. Dedykowany wyciąg i tor stwarza idealne warunki do rozwijania umiejętności w zakresie wakeboardingu. Nie zabraknie tu także fanów nowych dziedzin sportów wodnych jak FlyBoard!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Owińska, ul. Plażowa 1, WakeSpot

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do września (terminy ustalane są przez instruktorów). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

#Jka

Nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje! Jak MacFly z back to the future na swojej deskolotce tylko nie na filmie, a w prawdziwym świecie i lepszym wydaniu :)

#Bartek

Mogę napisać tyle, że trzeba tego spróbować :). Coś niesamowitego!

#Rafał

Deska robi wrażenie, ogólnie wrażenia spoko. Niestety trema mnie zjadła gdy nazbierało się dużo ludzi wokół ;)

#Liza

Witam. Czy istnieje możliwośc zapłaty przy odbiorze?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Oczywiście jest możliwość płatności przy odbiorze. W przypadku przesyłki kurierskiej to koszt 15,- natomiast Poczty Polskiej i Paczkomatu 10,- Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product