Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Poznań

3611

Ewolucja w kategorii sportów wodnych!

FlyBoard to zdecydowana ewolucja w kategorii sportów typowo wodnych. Sprzęt, który umożliwia latanie nad wodą, wykonywanie przeróżnych akrobacji czy skoków delfina skonstruował w roku 2011 Franky Zapata. Połączenie deski flyboard’owej z turbiną skutera wodnego sprawia, iż pod wpływem generowanego ciśnienia można unosić się ponad taflą wody, wykonywać różnego rodzaju ewolucje i zaznać uczucia latania.

Szaleństwo wodne we dwoje!

FlyBoard dla dwojga w Poznaniu to propozycja dla osób lubiących wyzwania. Jeśli zatem woda to Wasze drugie środowisko, a zdobywanie kolejnych doświadczeń jest Waszym sposobem na życie koniecznie musicie spróbować własnych sił w tej fantastycznej dyscyplinie, jaką jest FlyBoard! Będzie to z pewnością rewelacyjna zabawa, która dostarczy Wam odrobiny adrenaliny, a przede wszystkim pięknych, wspólnych wspomnień!

WakeSpot w Poznaniu

WakeSpot w Poznaniu będzie miejscem realizacji Waszej wodnej przygody. WakeSpot to zbiornik, który skupia wszystkich miłośników sportów wodnych. Z pewnością spotkacie wielu ludzi, dla których wodne szaleństwo w postaci wakeboardingu jest ogromną pasją. Dedykowany wyciąg i tor stwarza idealne warunki do rozwijania umiejętności w zakresie wakeboardingu. Nie zabraknie tu także fanów nowych dziedzin sportów wodnych jak FlyBoard! Do tej grupy należy Wasz instruktor, który przeprowadzi krótkie szkolenie, dobierze dla Was sprzęt - kask, piankę asekuracyjną, kamizelkę, byście mogli w pełni bezpiecznie realizować swoją wodną przygodę!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Owińska, ul. Plażowa 1, WakeSpot

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do końca września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product