Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Poznań

3611
389

Ewolucja w kategorii sportów wodnych!

FlyBoard to zdecydowana ewolucja w kategorii sportów typowo wodnych. Sprzęt, który umożliwia latanie nad wodą, wykonywanie przeróżnych akrobacji czy skoków delfina skonstruował w roku 2011 Franky Zapata. Połączenie deski flyboard’owej z turbiną skutera wodnego sprawia, iż pod wpływem generowanego ciśnienia można unosić się ponad taflą wody, wykonywać różnego rodzaju ewolucje i zaznać uczucia latania.

Szaleństwo wodne we dwoje!

FlyBoard dla dwojga w Poznaniu to propozycja dla osób lubiących wyzwania. Jeśli zatem woda to Wasze drugie środowisko, a zdobywanie kolejnych doświadczeń jest Waszym sposobem na życie koniecznie musicie spróbować własnych sił w tej fantastycznej dyscyplinie, jaką jest FlyBoard! Będzie to z pewnością rewelacyjna zabawa, która dostarczy Wam odrobiny adrenaliny, a przede wszystkim pięknych, wspólnych wspomnień!

WakeSpot w Poznaniu

WakeSpot w Poznaniu będzie miejscem realizacji Waszej wodnej przygody. WakeSpot to zbiornik, który skupia wszystkich miłośników sportów wodnych. Z pewnością spotkacie wielu ludzi, dla których wodne szaleństwo w postaci wakeboardingu jest ogromną pasją. Dedykowany wyciąg i tor stwarza idealne warunki do rozwijania umiejętności w zakresie wakeboardingu. Nie zabraknie tu także fanów nowych dziedzin sportów wodnych jak FlyBoard! Do tej grupy należy Wasz instruktor, który przeprowadzi krótkie szkolenie, dobierze dla Was sprzęt - kask, piankę asekuracyjną, kamizelkę, byście mogli w pełni bezpiecznie realizować swoją wodną przygodę!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Owińska, ul. Plażowa 1, WakeSpot

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do końca września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności