FlyBoard - ewolucje na wodzie w Pile

3611
195

Adrenalina na wodzie!

FlyBoard to dyscyplina sportów wodnych, która dostarcza ekstremalnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny. Możliwość wznoszenia się ponad powierzchnię tafli wody na wysokość sięgającą około 8 m nie jednego śmiałka przysporzy o dreszcz emocji. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest wykonywanie skoków delfina i płynięcia pod wodą z dużą prędkością. To sport niezwykle spektakularny.

Twój ekwipunek

Zostaniesz wyposażony w kompletny sprzęt, niezbędny do realizacji. Wskoczysz w magiczne buty, które połączone długim wężem z turbiną skutera wodnego będą Cię wznosić ponad taflę wody. W celu zapewnienia bezpieczeństwa otrzymasz kamizelkę asekuracyjną oraz kask, a obecność instruktora sprawi, że poczujesz się pewnie i będziesz w pełni cieszyć się wodnym szaleństwem.

FlyBoard w prezencie

Możiwość zasmakowania niezwykłej przygody z FlyBoard’em w Pile to prezent, który zadowoli wszystkich miłośników niecodziennych doświadczeń. Fani wodnego szaleństwa odkryją nowy, pasjonujący sport w kategorii wodnych dyscyplin, który z pewnością podbije ich serca i okaże się kolejną pasją.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  WakePark Margonin

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do września (terminy ustalane są przez instruktorów). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności