FlyBoard - ewolucje na wodzie w Pile

3611

Adrenalina na wodzie!

FlyBoard to dyscyplina sportów wodnych, która dostarcza ekstremalnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny. Możliwość wznoszenia się ponad powierzchnię tafli wody na wysokość sięgającą około 8 m nie jednego śmiałka przysporzy o dreszcz emocji. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest wykonywanie skoków delfina i płynięcia pod wodą z dużą prędkością. To sport niezwykle spektakularny.

Twój ekwipunek

Zostaniesz wyposażony w kompletny sprzęt, niezbędny do realizacji. Wskoczysz w magiczne buty, które połączone długim wężem z turbiną skutera wodnego będą Cię wznosić ponad taflę wody. W celu zapewnienia bezpieczeństwa otrzymasz kamizelkę asekuracyjną oraz kask, a obecność instruktora sprawi, że poczujesz się pewnie i będziesz w pełni cieszyć się wodnym szaleństwem.

FlyBoard w prezencie

Możiwość zasmakowania niezwykłej przygody z FlyBoard’em w Pile to prezent, który zadowoli wszystkich miłośników niecodziennych doświadczeń. Fani wodnego szaleństwa odkryją nowy, pasjonujący sport w kategorii wodnych dyscyplin, który z pewnością podbije ich serca i okaże się kolejną pasją.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  WakePark Margonin

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do września (terminy ustalane są przez instruktorów). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product