Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Piła

3611

Latać niczym Franky Zapata!

FlyBoard to sport wodny, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Autorem został Franky Zapata - wielki miłośnik sportów wodnych, który swoją uwagę skupiał głównie na skuterach wodnych. Pasja do jednostek pływających zaowocowała wyjątkowym odkryciem i rewolucją w dziedzinie sportów wodnych. FlyBoard, bo o nim mowa to konstrukcja umożliwiająca latanie nad wodą, wykonywanie przeróżnych akrobacji w powietrzu oraz skoków delfina. Sercem FlyBoard’u jest turbina skutera, która za sprawą swojej mocy i połączenia elastycznym, długim wężem z butami wznosi uczestnika ponad poziom wody i pozwala wykonywać różnego rodzaju ewolucje.

Moc adrenaliny w Pile!

FlyBoard dla dwojga w Pile to niezwykła rozrywka. Czeka Was fenomenalna zabawa w wodzie! Wodne szaleństwo - FlyBoard dostarczy Wam niezwykłych emocji i mocnych wrażeń. Przygotujcie się więc na nagły zastrzyk adrenaliny! Być może przygoda na terenie WakeParku w Pile zaszczepi w Was pasję do wodnych sportów.

Bezpieczna rozrywka

FlyBoard dla dwojga w Pile to niezwykle pasjonująca ale i bezpieczna rozrywka. Na wstępie przejdziecie krótkie, około 5 - cio minutowe szkolenie z instruktorem. Następnie otrzymacie kask, piankę asekuracyjną i kamizelkę, które zagwarantują bezpieczeństwo realizacji. Nieodłączna obecność instruktora sprawi, że nabierzecie pewności i bezproblemowo opanujecie technikę utrzymywania się na wodzie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  WakePark Margonin

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do końca września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product