Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Piła

3611

Latać niczym Franky Zapata!

FlyBoard to sport wodny, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Autorem został Franky Zapata - wielki miłośnik sportów wodnych, który swoją uwagę skupiał głównie na skuterach wodnych. Pasja do jednostek pływających zaowocowała wyjątkowym odkryciem i rewolucją w dziedzinie sportów wodnych. FlyBoard, bo o nim mowa to konstrukcja umożliwiająca latanie nad wodą, wykonywanie przeróżnych akrobacji w powietrzu oraz skoków delfina. Sercem FlyBoard’u jest turbina skutera, która za sprawą swojej mocy i połączenia elastycznym, długim wężem z butami wznosi uczestnika ponad poziom wody i pozwala wykonywać różnego rodzaju ewolucje.

Moc adrenaliny w Pile!

FlyBoard dla dwojga w Pile to niezwykła rozrywka. Czeka Was fenomenalna zabawa w wodzie! Wodne szaleństwo - FlyBoard dostarczy Wam niezwykłych emocji i mocnych wrażeń. Przygotujcie się więc na nagły zastrzyk adrenaliny! Być może przygoda na terenie WakeParku w Pile zaszczepi w Was pasję do wodnych sportów.

Bezpieczna rozrywka

FlyBoard dla dwojga w Pile to niezwykle pasjonująca ale i bezpieczna rozrywka. Na wstępie przejdziecie krótkie, około 5 - cio minutowe szkolenie z instruktorem. Następnie otrzymacie kask, piankę asekuracyjną i kamizelkę, które zagwarantują bezpieczeństwo realizacji. Nieodłączna obecność instruktora sprawi, że nabierzecie pewności i bezproblemowo opanujecie technikę utrzymywania się na wodzie.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  WakePark Margonin

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do końca września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności