Flyboard® – ewolucje na wodzie w Olsztynie

3611

Sesja lotu FLYBOARD® nad wodą w Olsztynie pod czujnym okiem instruktora trwa 10, 20 lub 30 minut. Atrakcja obejmuje również pamiątkowe nagranie w jakości HD.

Komu podarować lot nad wodą Flyboard ®?

 • Przyjacielowi z Olsztyna
 • Miłośnikowi sportów wodnych
 • Każdemu, kto lubi latanie w każdej postaci

FLYBOARD®

Napędem flyboard jest turbina skutera wodnego. Przyczepiony do niej 18 m wąż zasysa wodę i pod wpływem generowanego ciśnienia daje możliwość uniesienia człowieka na wysokość nawet 10 m. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy realizuje już dłuższą sesję lotu nad wodą.

Atrakcja

Utrzymanie równowagi przy generowanym ciśnieniu wody w prawidłowej pozycji to nie lada wyzwanie, wymagające użycia większości partii mięśni, przede wszystkim nóg. Szczegóły na temat poprawnej postawy ciała podczas lotu flyboard i  metod balansowania ciałem przekaże instruktor podczas krótkiego wstępu teoretycznego. 

Pamiątka z realizacji – filmowanie

Lot na FlyBoard® zostanie zarejestrowany przez kamerę GoPro Hero 4 HD. Zmagania uczestnika nagrywa instruktor siedzący na skuterze. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrania jest dostarczenie własnej karty pamięci microSD o pojemności min. 8 GB  Dzięki nagraniu można podzielić się swoimi emocjami i wrażeniami z bliskimi!

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji 
 2. Przygotowanie do atrakcji, dobranie pianki/kamizelki asekuracyjnej, kasku, podpisanie stosownego regulaminu i przeszkolenie w zakresie korzystania ze sprzętu FLYBOARD®
 3. Lot nad wodą na FLYBOARD® pod nadzorem instruktora
 4. Podsumowanie atrakcji, przekazanie filmu 
 5. Emocjonujące opowieści wśród znajomych

Bezpieczeństwo

Uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody. Realizacja odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu od jedynego, oficjalnego dystrybutora FLYBOARD®/ HOVERBOARD by ZR® w Polsce. 

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na FlyBoard®, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie FLYBOARD, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiastowo zareagować i udzielić pomocy.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz niepowtarzalną możliwość latania nad wodą
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 57 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jeziorna 8, Plaża Miejska Ośrodka Sportu i Rekreacji

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacje od kwietnia do sierpnia, od czwartku do niedzieli (terminy ustalane są przez instruktorów). Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Cena obejmuje nagranie z realizacji kamerą GoPro Hero 4. W tym celu należy przekazać organizatorowi przed realizacją własną kartę microSD min. 8 GB. Istnieje możliwość kupna karty na miejscu. Max. waga uczestnika to 150 kg.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product