Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Lublin

3611

Lekcja zapoznawcza Flyboard w Lublinie dla dwóch osób. Lot nad wodą na „odrzutowych” butach realizowany jest nad Jeziorem Białym lub Zalewem Zemborzyckim w okolicy Lublina. Sesja lotu zależna jest od wybranego wariantu czasowego.

Komu można podarować lot nad wodą Flyboard?

 • Miłośnikom przygód i nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w wodzie
 • Osobom, które lubią nowe sporty 

Atrakcja

Lekcja zapoznawcza Flyboard dla dwóch osób. Spotkanie z instruktorem rozpoczyna się od poznania i podpisania regulaminu, dobraniu odpowiedniego sprzętu i krótkiego szkolenia. Instruktor tłumaczy wówczas jak należy się poruszać i balansować ciałem, by utrzymać równowagę i kontrolować kierunek lotu. Następnie wiedza teoretyczna sprawdzana jest w praktyce. Uczestnicy wypływają w głąb zbiornika wodnego, próbują własnych sił na Flyboard i cieszą się z możliwości lotu nad taflą wody. W zależności od dostępności sprzętu realizacja lotu dwóch osób może się odbyć w tym samym czasie, bądź jedna po drugiej.

Flyboard

Głównym napędem Flyboard jest turbina skutera wodnego, której zadaniem jest zasysanie wody i tłoczenie jej przez rurę do specjalnych dysz zamocowanych w butach, a często także dodatkowo do przedramion. Jest to bardzo efektowny sport, dzięki wysokiemu ciśnieniu człowiek unosi się na wysokość 10 m ponad taflę wody. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy realizuje już dłuższą sesję lotu nad wodą. Profesjonaliści wykonują spektakularne wzloty w górę, skoki delfina, czy też obroty 360 stopni.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody. Aby realizacja przebiegła bezproblemowo zalecamy korzystanie z atrakcji osobom, które obyte są z wodą oraz posiadają podstawową umiejętność pływania. Realizacja odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na Flyboard, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Lot realizowany jest z dala od linii brzegowej, strefy kąpieli oraz innych urządzeń wodnych. Odpowiednia odległość gwarantuje też optymalną głębokość zbiornika wodnego.

Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie FLYBOARD, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiastowo zareagować i udzielić pomocy. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji sesji lotu na FlayBoard: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe, kontuzje kręgosłupa oraz stawów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu, szkolenie oraz akceptacja regulaminu (ok. 10 minut)
 3. Lot nad wodą dla dwóch osób
 4. Podsumowanie realizacji
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stworzysz okazję do przeżycia czegoś wyjątkowego
 • Dajesz możliwość zrealizowania lotu w oryginalnej postaci, tuż nad samą taflą wody
 • Podarujesz niezapomniane emocje
 • Spełnisz marzenie zarówno miłośników sportów wodnych, jak i powietrznych
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zemborzycki k. Lublina lub Jezioro Białe w zależności od terminu realizacji.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany od czerwca do września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi. Udział w realizacji prezentu biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój kąpielowy oraz ręcznik. Uczestnik otrzyma kamizelkę asekuracyjną, piankę i kask.

 • Wymagania

  Osoby poniżej 18 roku życia zobowiązane są do przedstawienia notarialnie potwierdzonej zgody prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany jest od czerwca do września (terminy ustalane są przez instruktorów).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product