Flyboard – ewolucje na wodzie dla 2 osób – Katowice

3611

Flyboard, lot w odrzutowych butach nad wodą na terenie zbiornika wodnego Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej, około 25 km od Katowic. Każda z osób obdarowanych zrealizuje 15-minutową sesję lotu na Flyboard.

Komu podarować Flyboard?

 • Przyjaciołom, którzy lubią pełne adrenaliny wyzwania
 • Parze, która lubi spędzać czas w nietypowy sposób
 • Miłośnikom sportów wodnych

Flyboard

Flyboard, czyli latające buty, to urządzenie hydroodrzutowe, którego głównym napędem jest turbina skutera wodnego. Turbina ta zasysa wodę i tłoczy ją przez rurę do specjalnych dysz przymocowanych do butów. W ten sposób osoba wyposażona w sprzęt może unieść się nad wodą na wysokość nawet 10 metrów. Wbrew pozorom utrzymanie się nad wodą za pomocą butów z każdą kolejną minutą jest coraz łatwiejsze. Flyboard to niezwykle widowiskowy i efektowny sport wodny, który dostarcza wielu emocji. Flyboard w Katowicach to atrakcja przeznaczona dla 2 osób. Lot nad wodą odbędzie się na terenie Zbiornika Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej, mieszczącej się około 25 km od Katowic. Każda z osób zrealizuje 15-minutowy lot.

Bezpieczeństwo

Uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody.

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na Flyboard, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie Flyboard, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiast zareagować i udzielić pomocy.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania, w przypadku których występowania, realizacja lotu nie jest możliwa. Należą do nich: choroby układu krążenia, choroby kręgosłupa, problemy z motoryką kończyn. Wymagany jest dobry ogólny stan zdrowia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz okazję do przeżycia niesamowitej przygody
 • Wręczasz prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
 • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiornik Pogoria IV, Dąbrowa Górnicza, ok. 25 km od Katowic

 • Czas trwania

  Każda z osób realizuje 15 minutową sesję lotu na Flyboard.

 • Pogoda

  Prezent realizowany od czerwca do sierpnia. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelkę asekuracyjną, piankę oraz kask. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product