Jazda Ferrari F430 vs Nissan GT-R – Tor Ułęż

3371
499

Ekstremalna dawka emocji podczas walki tradycji z technologią na Torze Motopark Ułęż. Jedyna tego typu szansa, aby sprawdzić własne umiejętności w zderzeniu 490 konnego rumaka ze stajni Ferrari z 485 konnym arcydziełem japońskiej myśli technologicznej. Mowa oczywiście o Ferrari F430 i Nissanie GTR. Pierwszej marki nie trzeba przedstawiać. Od wielu lat czołowy producent maszyn, które doceniane są absolutnie na całym świecie. Potężne V8, napęd na tylną oś, 7-biegowa, 2-sprzęgłowa skrzynia biegów i niesamowita lina boczna - tym właśnie jest Ferrari F430. Kolejne auto do przetestowania to Nissan GTR. Prawdopodobnie najbardziej zaawansowany technologicznie super samochód XXI wieku. 485 KM, 3,6 s do setki, prędkość max 310 km/h, napęd na cztery koła, przenoszony sześciostopniową łopatkową skrzynią z dwoma sprzęgłami. Osiągi, wygląd i dźwięk komponujące się w całość by stworzyć legendarne auto. Podczas tego wydarzenia odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autem i zasadami bezpieczeństwa oraz omówienie specyfiki jazdy. Pełnia mocy połączona z ekstrawagancją, luksusem, klasyką w starciu z japońską precyzją, potęgą osiągów, zaawansowaną elektroniką. Pokochaj emocje, spełniaj marzenia.

 

    Ferrari F430 Nissan GTR
  Moc 490 KM 485 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,6 s
  Pojemność (cm3) 4308 3800
  Silnik V8 VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd tylny 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa  6-biegowa sekwencyjna

   

  WAŻNE !


Kupując jazdę sportowym samochodem (takim jak Ferrari lub Nissan GTR) należy zwrócić uwagę na tor, gdzie realizowana będzie jazda. Jazda Ferrari vs Nissan GTR odbędzie się na zamkniętym dla ruchu drogowego torze Motopark Ułęż z nawierzchnią asfaltową, której bardzo dobry stan pozwala wykorzystać moc i sprawdzić właściwości jezdne auta.

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Michał Wólczański

Przejażdżka Ferrari California i Nissanem gtr to faktycznie mega atrakcja!! Ciągle wspominam adrenalinę, którą czułem za kierownica gtra, 485 koni faktycznie daje radę ;) pozdrawiam serdecznie

#edek58

Jeśli nie macie pomysłu na prezent, to jest najlepszy pomysł! Jazda tymi samochodami to była wielka przyjemność! Nissan GTR to faktycznie samochód oparty na technologii a Ferrari California... tylko pomarzyć o takim w garażu!

#merida

Mimo, że jestem kobietą to jestem maniaczką motoryzacji. Auta na prawdę robią wrażenie. Prowadzą się wyśmienicie. No i na dodatek sportowe

#bomber712

Coś pięknego! Takie auta, że dzięki! Nie wiedziałem który wybrać jako pierwszy... Padło na Ferrari. Moc energia to jest to, super jazda. Ale chyba żaden samochód nie dorówna GTR . Daję 5 z dużym plusem! POLECAM!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności