Jazda Ferrari F430 vs Nissan GT-R – Tor kartingowy Poznań

3371
499

Jazda superautem to marzenie nie jednego fana motoryzacji. Jeśli należysz do ich grona z pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja! Jazda Ferrari F430 vs Nissan GTR to nie lada gratka dla każdego miłośnika czterech kółek! Wykup voucher, by osobiście wypróbować możliwości każdego z wymienionych aut.

Ferrari F430 to flagowy model spod znaku czarnego konia. Moc 490 KM, 4 sekundy do pierwszej setki, maksymalna prędkość w wysokości 315 km/h - to tylko nieliczne z parametrów, które czynią Ferrari jednym  najszybszych i najbardziej pożądanych aut. Tuż po jeździe legendarnym Ferrari czekać na Ciebie będzie przejażdżka Nissanem GTR. Nissan GTR zadziwia swoimi osiągami nawet największe marki i prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie! Pod maską Nissana znajduje się silnik o mocy 588 KM. Maksymalna prędkość dla tego auta wynosi 310 km/h, a osiągnięcie pierwszych 100 km/h następuje po upływie zaledwie 3,5 s.

Zanim zasiądziesz za kierownicą każdego z opisanych aut czeka Cię krótkie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa i reguł obowiązujacych na torze. Jazdę odbędziesz na torze Poznań, po sektorze kartingowym o długości 1480 m. Podczas przejazdów będzie towarzyszył Ci instruktor, a jego wskazówki z pewnością sprawią, że za kierownicą poczujesz się jak profesjonalny kierowca! Jazda Ferrari 430 vs Nissan GTR to prawdziwe motoryzacyjne wyzwanie, podejmij je razem z nami!

    Ferrari F430 Nissan GTR
  Moc 490 KM 588 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,5 s
  Pojemność (cm3) 4308 3800
  Silnik V8 VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd tylny 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa

   Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

  Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product