• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Jazda Ferrari F430 vs Nissan GT-R – Tor kartingowy Poznań

3371

Jazda superautem to marzenie nie jednego fana motoryzacji. Jeśli należysz do ich grona z pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja! Jazda Ferrari F430 vs Nissan GTR to nie lada gratka dla każdego miłośnika czterech kółek! Wykup voucher, by osobiście wypróbować możliwości każdego z wymienionych aut.

Ferrari F430 to flagowy model spod znaku czarnego konia. Moc 490 KM, 4 sekundy do pierwszej setki, maksymalna prędkość w wysokości 315 km/h - to tylko nieliczne z parametrów, które czynią Ferrari jednym  najszybszych i najbardziej pożądanych aut. Tuż po jeździe legendarnym Ferrari czekać na Ciebie będzie przejażdżka Nissanem GTR. Nissan GTR zadziwia swoimi osiągami nawet największe marki i prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie! Pod maską Nissana znajduje się silnik o mocy 588 KM. Maksymalna prędkość dla tego auta wynosi 310 km/h, a osiągnięcie pierwszych 100 km/h następuje po upływie zaledwie 3,5 s.

Zanim zasiądziesz za kierownicą każdego z opisanych aut czeka Cię krótkie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa i reguł obowiązujacych na torze. Jazdę odbędziesz na torze Poznań, po sektorze kartingowym o długości 1480 m. Podczas przejazdów będzie towarzyszył Ci instruktor, a jego wskazówki z pewnością sprawią, że za kierownicą poczujesz się jak profesjonalny kierowca! Jazda Ferrari 430 vs Nissan GTR to prawdziwe motoryzacyjne wyzwanie, podejmij je razem z nami!

    Ferrari F430 Nissan GTR
  Moc 490 KM 588 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,5 s
  Pojemność (cm3) 4308 3800
  Silnik V8 VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd tylny 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa

   Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

  Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności