Jazda Ferrari vs Audi vs Lamborghini vs Nissan – Tor kartingowy Poznań

1

Prezent w postaci jazdy Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR to nie lada gratka dla każdego miłośnika motoryzacji! Jeśli należysz do ich grona z pewnością nie pozostaniesz obojętny na tą oryginalną propozycję. Jazdę odbędziesz na torze Poznań, który został okrzyknięty mianem najlepszego toru wyścigowego w Polsce. Przejażdżkę zrealizujesz w towarzystwie instruktora, który zasiądzie na miejscu pasażera i jak na prawdziwego pilota przystało, będzie udzielał Ci niezbędnych wskazówek. Przed realizacją czeka Cię także krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz systemów znaków obowiązujących na torze.

Na torze Poznań spotkasz prawdziwe ikony motoryzacyjnego świata! Lamborghini Gallardo i Ferrari F430, czyli rywalizacja byka z czarnym rumakiem! Ponad to Nissan GTR i Audi R8, czyli nowe rozwiązania w wydaniu japońskim i niemieckim. Cztery zadziwiająco piękne maszyny, wydobywające z siebie niewyobrażalny ryk zrobią na Tobie z pewnością niemałe wrażenie. A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z parametrami aut. Sprawdź ile koni mechanicznych skrywa się pod maską każdego z aut, by przygotować się na naprawdę ekstremalną jazdę!  

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo Audi R8 Nissan GTR
Moc 490 KM 520 KM 430 KM 588 KM
 0 - 100 km/h 4 s. 3,8 s. 4,6 s. 3.5 s.
Pojemność (cm3) 4308 4961 4163 3800
Silnik V8 4.3 l. V10, 5,2 l. 4.2 l V8 V6 Twin Turbo 3,8 l
Napęd tylny na cztery koła na cztery koła 4WD
V-max 310 km/h 315 km/h 302 km/h 310 km/h
 
 

 Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product