Jazda Ferrari F430 vs Nissan GT-R – Tor Poznań

3371

Jazda super autem - marzenie niejednego kierowcy, może się spełnić za sprawą vouchera prezentowego Ferrari F430 vs Nissan GTR. Jazdę legednarnym Ferrari i utytułowanym już Nissanem można odbyć na Torze Poznań. To właśnie tam, czeka na śmiałków trasa o długości 4083 m, umożliwiająca jazdę na najwyższych obrotach!

Wypróbuj 490 - konne Ferrari F430. Zasiądź za jego kierownicą i ujarzmij tę bestię! Ferrari to prawdziwa klasyka, która ma niebywałe osiągi. F430 potrzebuje jedynie 4 s., by osiągnąć prędkość pierwszych 100 km/h, a maksymalnie może pędzić z prędkością nawet 315 km/h!

By dostarczyć Ci jak najwięcej mocnych wrażeń i adrenaliny na najwyższym poziomie do twojej dyspozycji oddany zostanie także Nissan GTR. Nissan GTR na rynek europejski wkroczył w czerwcu 2008 roku, był jednym z najlepszych aut debiutujących wówczas na rynku. Niezawodny pozostaje do dnia dzisiejszego. To z pewnością za sprawą silinika o mocy 588 KM, który umożliwia jazdę z maksymalną prędkością 310 km/h.

Spełniaj marzenia! Wybierz się na tor wyścigowy Poznań i pod czujnym okiem instruktora zrealizuj przejażdżkę. Instruktor zasiądzie na fotelu pasażera, podzieli się z Tobą wszelkimi wskazówkami, by była to najlepsza i najszybsza jazda w Twoim życiu!

    Ferrari F430 Nissan GTR
  Moc 490 KM 588 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,5 s
  Pojemność (cm3) 4308 3800
  Silnik V8 VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd tylny 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa
   

   

  Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

  Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia głównej pętli toru to 4083 m. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności