Jazda Ferrari California vs Porsche 911 GT3 – Tor Ułęż

3371

Ferrari California F430 vs Porsche 911 GT3 RS to dwa niesamowite samochody, dostępne w MotoParku, w Ułężu. Wykonane z włoskim szykiem Ferrari California i niemiecką perfekcją Porsche, zaskoczą niejednego wielbiciela szybkich, sportowych samochodów, zarówno nieskazitelnym wyglądem jak i zawrotną prędkością. Jedno okrążenie na torze w Ułężu wynosi 2 km, zatem łącznie pokonasz aż 4 km! Jęśli ukończyłeś 18 lat i posiadasz prawo jazdy kat. B to zapraszamy do MotoParku w Ułężu. Niezapomniane chwile są już na wyciągnięcie ręki, nie przegap tej niesamowitej okazji, możesz do wspólnej zabawy zaprosić swoich znajomych!

 

 

    Ferrari California Porsche 911 Carrera 4
  Moc 460 KM 350 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 3,9 s 4,9 s
  Pojemność (cm3) 4297 3596
  Silnik V8 V6 Boxer
  Napęd tylny na cztery koła
  V max 310 km/h 285 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa sekwencyjna 7-sekwencyjna

   

  WAŻNE !


Kupując jazdę sportowym samochodem (takim jak Ferrari lub Porsche) należy zwrócić uwagę na tor, gdzie realizowana będzie jazda. Jazda Ferrari vs Porshe odbędzie się na zamkniętym dla ruchu drogowego torze Motopark Ułęż z nawierzchnią asfaltową, której bardzo dobry stan pozwala wykorzystać moc i sprawdzić właściwości jezdne auta.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Katarzyna Bajas

Kupiłam mężowi na prezent i nie żałuję. Nie wiem, co mu się bardziej podobało, w Ferrari California coś innego, w Porsche coś innego, ale ze wszystkiego był zadowolony! Zrobiliśmy wycieczkę i syn ma zdjęcie też w Lamborghini, które też tam obok gdzieś stało, także super okazja na spędzenie rodzinnego czasu! Ułęż nie tak daleko, jak myśleliśmy, dobre warunki, mężowi się twarz nie przestała uśmiechać przez tydzień. Polecam

#kajamajaka

Co to w ogóle za wybór! Porsche było cudne, najbardziej mi się podobało, ale Ferrari California zapiera dech! Dosłownie! Dobrze, że obok był instruktor, bo czułam się dużo bezpieczniej, w ogóle wszystko w tym Ułężu fajnie zorganizowane, tor dobry, tak przynajmniej chłopak mówił ;D Mega emocje, trzeba spróbować!

#jozi23x

Polecam . Wszystko jak najbardziej wytłumaczone przed i w trakcie jazdy. Bardzo dobrze wykwalifikowana kadra instruktorska! Bardzo dobra obsługa w sklepie internetowym. Co do samej jazdy to nie mam pytań. Nie da się tego opisać, trzeba to po prostu przeżyć!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product