Faq

Lista najczęściej zadawanych pytań


Jak mogę zapłacić za zamówiony prezent?

 • Kartą lub gotówką przy odbiorze osobistym w jednym z naszych punktów stacjonarnych,
 • Poprzez bezpieczną płatność internetowa PayU,
 • Kartą kredytową lub płatniczą,
 • Przelewem bankowym,
 • Gotówką przy dostarczeniu paczki

do góry


Potrzebuję voucher na dziś, czy jest taka możliwość?

Przy wyborze e-vouchera otrzymujesz go praktycznie natychmiast. Nie oczekujemy na Twoją płatność, generujemy go jeszcze podczas rozmowy z Tobą, a Ty możesz opłacić go później.

do góry


Jak szybko otrzymam voucher?

Czas w jakim otrzymasz zamówiony voucher uzależniony jest od wybranego rodzaju przesyłki.

 • E-voucher – otrzymasz go już kilka minut po zamówieniu w postaci pliku pdf. Możesz podarować go dowolnej osobie po wydruku na swojej domowej drukarce,
 • Odbiór osobisty – możesz w godzinach pracy naszych placówek odebrać wydrukowanych voucher w jednym z punktów na terenie całej Polski,
 • Kurier – przy zamówieniu do godziny 11 paczka dociera dnia następnego,
 • Paczkomat In-Post – dla osób, które nie mogą odebrać paczki w dzień. Najczęściej paczka trafia do paczkomatu drugiego dnia od nadania o czym zostajesz poinformowany SMS-em,
 • Poczta Polska – najwolniejszy sposób dostawy, zwykle trwa on około 3 dni roboczych.

do góry


Jaki jest koszt dostawy?

 • E-Voucher - GRATIS!
 • kurier DPD – GRATIS przy zamówieniu pow. 200zł (przy zamówieniu poniżej 200zł - 10zł, za pobraniem - 15zł)
 • paczkomaty InPost – GRATIS przy płatności z góry (10zł za pobraniem)
 • Poczta Polska - GRATIS przy płatności z góry (10zł za pobraniem)
 • odbiór osobisty - GRATIS!
 • w siedzibie firmy w Puławach przy ulicy 6 Sierpnia 1, a także na naszych stoiskach w Warszawie (CH Wileńska i CH Arkadia), w Łodzi (Manufaktura) oraz we Wrocławiu (Magnolia Park)

do góry


Wartość wybranego prezentu przekracza wartość mojej karty podarunkowej, co mogę zrobić w tej sytuacji?

W takiej sytuacji wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy wybranym prezentem a kartą podarunkową np.: wartość Twojego vouchera to 200 zł, a chcesz kupić przejazd Nissanem GTR za 259zł - wystarczy, że dopłacisz 59 zł i możesz korzystać z naszych przeżyć.

do góry


Ile mam czasu na wykorzystanie vouchera?

Od momentu zakupu masz 12 miesięcy lub jeden pełny sezon na wykorzystanie naszego vouchera. Pamiętaj o sezonowości niektórych prezentów np.: kupując naukę jazdy na nartach w październiku nie będziesz miał możliwości wykorzystania przeżycia w sierpniu ze względu na niekorzystne dla tej dyscypliny warunki atmosferyczne.

do góry


Jak mogę zarezerwować termin przeżycia?

Wystarczy skontaktować się z nami, a my postaramy się umówić dla Ciebie najlepszy z możliwych terminów realizacji przeżycia. Pamiętaj tylko, że obowiązuje nas przestrzeganie 7-dniowego okresu rezerwacji. Po tym terminie nie będziemy mogli zagwarantować, że dana data będzie cały czas dostępna.

do góry


Chcę kupić voucher, ale jeszcze nie wiem kiedy mogę go wykorzystać?

Nie musisz się o to martwić. Czas realizacji przeżycia zakupionego w Prezent Marzeń to 365 dni. Oznacza to że przez cały rok możesz zarezerwować przeżycie które u nas wykupiłeś.

do góry


Czy mogę zmienić ustalony termin realizacji przeżycia?

Jeżeli zarezerwowałeś już termin realizacji Twojego vouchera, a masz pewność, że nie będziesz mógł w tym terminie w niego skorzystać, możesz go zmienić, ale tylko w przypadku kiedy do realizacji jest więcej niż 7 dni. W innych okolicznościach najczęściej kierujemy bezpośrednio do instruktorów, jeżeli oni wyrażą zgodą na przeniesienie takie terminu my nie robimy żadnego problemu.

do góry


Kupiłem prezent sezonowy, ale nie zdążyłem go wykorzystać.

W takim przypadku przez 11 miesięcy od zakupu istnieje możliwość wymiany danego przeżycia na inne, takie które możliwe jest do zrealizowania w danym sezonie, np.: otrzymałeś naukę jazdy na nartach, a sezon narciarski już się zakończył, spokojnie możesz wymienić go na przejażdżkę sportowym supersamochodem.

do góry


Nie mogę się zdecydować co wybrać. Co mam zrobić?

W swojej ofercie oprócz standardowych upominków w postaci przeżyć posiadamy również zestawy prezentowe, które grupują usługi w jeden PrezentMarzeńBOX. Obdarowany ma możliwość samodzielnego wyboru nie tylko terminu, ale także unikalnej przygody w jakiej weźmie udział. Oferta w proponowanych przez nas boxach jest na tyle zróżnicowana, że każdy bez względu na zainteresowania, płeć, wiek, czy nawet miejsce zamieszkania będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

do góry


Dlaczego lepiej kupić przeżycie w Prezencie Marzeń niż organizować je samemu?

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży posiadamy grupę sprawdzonych wykonawców przeżyć, przez co jesteśmy pewni co do jakości wykonanych usług. Dbamy o zadowolenie naszych klientów wybierając spośród szerokiej oferty usług sprawdzone i pewne przeżycia. Jesteśmy tego tak pewni, że możemy dać na to gwarancję jakości. Dodatkowo zakupu takiego można dokonać bez znajomości konkretnej daty przeżycia. Kupujesz prezent ważny 365 dni, przez co obdarowany decyduje o terminie jego realizacji.

do góry


Nie mogę skorzystać z zakupionego vouchera przed upływem terminu, co zrobić?

Zwrot kosztów możliwy jest przez 14 dni od daty zakupu. Dodatkowo 11 miesięcy od zakupu możesz swobodnie zmienić dane przeżycie na inne, które w tym momencie będzie możliwe do realizacji przez Ciebie. Jeżeli jednak żadna z tych możliwości nie może mieć miejsca możesz podarować komuś nasz voucher przed upływem daty ważności informując nas o tym. Dzięki temu podarowane przeżycie nie ulegnie przedawnieniu.

do góry


Co zrobić jeśli stan zdrowia nie pozwala mi na skorzystanie z wybranej przeze mnie oferty?

Ze względu na dbałość o naszych klientów stan zdrowia pozwalający na skorzystanie z danego przeżycia jest niezbędnym elementem. Jeżeli jednak okaże się, że nie ma możliwości bezpiecznego przeprowadzenia usługi można swobodnie wymienić voucher na inne przeżycie w podobnym przedziale cenowym, lub droższe (za dopłatą różnicy), które będzie odpowiednie dla stanu zdrowia obdarowanego. Masz na to 11 miesięcy od daty zakupu.

do góry


Social Media
Płatności
pageInfo