Escape room – Zielona Góra

1121

Escape room w Zielonej Górze to logiczna gra zespołowa dla 2-4 osób, której uczestnicy zostają zamknięci w pokoju zagadek, urządzonym w klimacie nawiedzonego domu. Gracze mają 60 minut na rozwiązanie łamigłówek i wydostanie się z pokoju.

Komu podarować escape room?

 • Pracownikom, jako oryginalną formę integracji i wynagrodzenia
 • Przyjaciołom z Zielonej Góry, z którymi wspólnie wybierzesz się na grę
 • Parze, która lubi gry logiczne z nutką horroru

Escape room

Escape room to logiczna gra zespołowa, której uczestnicy zostają zamknięci w pokoju pełnym zagadek. Ich zadaniem jest rozwiązanie wszystkich łamigłówek prowadzących do klucza. Gracze mają 60 minut na rozszyfrowanie zagadek przygotowanych w niebanalny i zaskakujący sposób. Uczestnicy muszą m.in. dostać się do sejfów, otwierać skomplikowane kłódki, czy wyszukiwać odpowiednie wskazówki prowadzące do rozwiązania. Escape room w Zielonej Górze to gra przeznaczona dla 2-4 osób. Pokoje zostały zaaranżowane w klimacie upiornego, nawiedzonego domu. Do wyboru dwa pokoje tematyczne: Nawiedzony pokój oraz Faza REM. Rodzaj pokoju należy określić na etapie zakupu.

Nawiedzony pokój

Trafiliście do starego pomieszczenia, które kryje za sobą mroczną przeszłość. Miejsce to pamięta wiele zbrodni. Pechowo dla Was - jakiś szaleniec (zapewne były mieszkaniec) wpadł na pomysł, żeby zamknąć drzwi od pokoju raz na zawsze. Teraz musicie się nieźle nakombinować, żeby uciec z tego upiornego miejsca.

Faza REM

Razem z przyjaciółmi znajdziecie się w świecie marzeń sennych, z którego lepiej szybko się obudzić. Jeśli nie obudzicie się w 60 minut, utkniecie w nim na zawsze. Odkryjcie sposób na pobudkę, użyjcie wyobraźni by kreatywnie rozwiązać pułapki które zastawił Wasz własny umysł. Musicie przechytrzyć podświadomość i rozszyfrować łamigłówki, które sama tworzy. Nie dajcie się zwieść pozorom – w świecie snów nic nie jest takie na jakie wygląda.

Przeciwwskazania

Osoby z zaburzeniami psychicznymi (w tym fobie), padaczką lub chorobami układu krążenia, a w szczególności osoby, u których stres może spowodować pogorszenie stanu zdrowia, nie mogą brać udziału w rozgrywce. Zakazany jest także udział w grze osób znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Obsługa obiektu zastrzega sobie prawo do odmówienia udziału w rozgrywce osobom pod wpływem takich środków.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To prezent, który zachwyci każdego miłośnika horrorów
 • Jest okazją do wspólnej zabawy w gronie przyjaciół
 • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Panic Room, ul. Krośnieńska 12, Zielona Góra

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia. Zakaz realizacji pod wpływem substancji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika gry to 15 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w grze, tylko gdy w grupie znajduje się przynajmniej jeden pełnoletni opiekun tej osoby.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product