Escape room – Toruń

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Gra trwa 60 minut.

Lokalizacja

Open The Door, ul. Jęczmienna 13/5, Toruń

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Wariant

Wersja Kids

Opinie (4)

2021-04-09

poszliśmy ze znajomymi, fajnie się bawiliśmy

2021-04-05

Prezent dostałem od kumpla, razem uwielbiamy rozwiązywać różne łamigłówki i zagadki więc wybraliśmy się we dwóch - było extra! Na pewno wrócimy tam jeszcze

2021-04-02

Świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu, niezła rozrywka dla całej rodziny

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Escape room – Toruń

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Escape room w Toruniu to rodzaj gry logicznej, w której głównym zadaniem uczestników jest wydostanie się z zamkniętego pokoju zagadek w wyznaczonym czasie. Przed zakupem prezentu wybierz pokój i liczbę osób, które wezmą udział w rozgrywce.

Komu podarować wizytę w escape room?

  • osobie, która lubi wyzwania
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
  • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestnika jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie, by móc wydostać się z pomieszczenia. Tematyka dostępnych pokojów opisana została poniżej.

Escape Room - Wersja Kids

Wersja dostosowana do młodszych graczy lub idealna na rozgrywki rodzinne. Magiczny świat wesołego miasteczka to miła I bezpieczna przestrzeń, jasne I przyjemne barwy wystroju oraz zagadki sprawią, że rozgrywka będzie prawdziwą frajdą.
Pokój w wersji Kids jest łatwiejszą wersją pokoju, dostosowaną do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w escape room, rodzinom z dziećmi, dzieciom od 9 do 12 r.ż., osobom, które nie lubią mrocznych klimatów, gdyż w tej wersji pokój ma przyjazne światło muzykę oraz wystrój. Poziom trudności zagadek jest dostosowany do wieku i doświadczenia uczestników. Dzieci muszą być pod opieką osoby dorosłej/opiekuna. Dzieci w wieku 12 - 16 lat mogą zagrać bez dorosłych, ale opiekunowie muszą wyrazić na to zgodę.

Escape Room - Wersja Standard

Wersja standardowa dostosowana do uczestników powyżej 14 r.ż. Pokój na poziomie zaawansowanym. Proponujemy nową formę gry, w której bezpośrednio wcielacie się w konkretne role, gdzie każdy ma swoją historię, upodobania i motywy, które wykorzystuje przeciwko pozostałym.

Koszmarna Willa - Wersja Kids

Pokój przenosi do lat 30 w północnej Anglii. Uczestnicy otrzymują zaproszenie na coroczną, uroczystą kolację organizowaną przez Sir Owena w jego posiadłości. Gospodarz niestety nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Wiadomo, że skrywa on w swojej Willi diament niewyobrażalnej wartości, który skradł z Londyńskiego Muzeum już wiele lat temu. Uczestnicy muszą wykazać się sprytem i sprawić, by drogocenny diament powrócił do prawowitych właścicieli. 

Koszmarna Willa - Wersja Standard

Pokój przenosi do lat 30 w północnej Anglii. Uczestnicy niespodziewanie otrzymują intrygujące zaproszenie na wytworną kolację do tajemniczego Sir Owena. Z pozoru niewinne zaproszenie staje się przekleństwem. W starodawnej Willi na odludziu zaczynają dziać się dziwne, niezrozumiałe rzeczy, a uczestnicy stają się coraz bardziej podejrzliwi…Okazuje się, że jeden z nich nie ma dobrych zamiarów… Czy można zaufać sobie na wzajem? Kto mówi prawdę, a kto kłamie? Morderca jest wśród nich, czy uda się go zatrzymać i uciec z koszmarnej willi? 

Lunapark

To miejsce pełne kolorów i dziecięcej euforii. Ale co to? Nagle wesołe miasteczko spowiły ciemne chmury. Wokoło panuje atmosfera jakby ze świata wyparowało całe szczęście i przyjemna zabawa w Lunaparku, którą zaplanowaliście przemieniła się w walkę o przywrócenie radości na świecie. Lecz jak tego dokonać? Zadanie nie jest proste – uczestnicy będą musieli przekupić starą wróżbitkę, a ta jak wiadomo uwielbia złoto, należy odnaleźć drogocenne talary, a szare chmury odejdą w niepamięć. Lunapark znów będzie tętnił życiem, a radość i śmiech opanuje wszystko wokoło. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • przygoda w escape room to kreatywna rozrywka
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek
  • można zrealizować go ze znajomymi 
Czytaj więcej

Realizacja

Escape Room - Open The Door

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
Ilość osób:  2 osoby
Wariant:  Wersja Kids
Pokój:  Koszmarna Willa

Cena: 110 zł

Opcja BEZ ENDU
11 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny