Escape room – Poznań

1121

Escape room w Poznaniu to logiczna gra zespołowa. Grupa 2-4 osób zamknięta zostaje w jednym z 4 dostępnych tematycznych pomieszczeń. Aby opuścić pokój należy rozpracować tajemniczą historię i rozwiązać wszystkie przygotowane zadania przed upływem wyznaczonego czasu.

Komu podarować wizytę w escape room?

 • osobie, która lubi wyzwania
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
 • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Atrakcja

Escape room w Poznaniu to gra logiczna, w której kluczowa okazuje się zespołowa współpraca. Grupa 2-4 osób zostaje zamknięta w pokoju, w którym rozgrywa się jakaś tajemnicza historia, a szereg zadań prowadzi do jej rozwiązania. Uczestnicy przed upływem wyznaczonego czasu muszą znaleźć odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Rozwikłanie całej tajemnicy równoznaczne jest ze znalezieniem klucza do drzwi i opuszczeniem pokoju z pełną satysfakcją. Dostępne są cztery tematyczne pokoje. Scenariusze gry opisane są poniżej.

Miejsce zbrodni 

Właśnie wynieśli ciało, nieprzyjemny zapach unosi się jeszcze w powietrzu. CSI, NCIS, Centralne Biuro Śledcze – oni wszyscy nie dali rady… Dlatego teraz wkraczacie Wy! Macie tylko godzinę, aby rozwikłać zagadkę tej tajemniczej zbrodni. Problem jest na tyle poważny, że będziecie mogli wyjść z pokoju dopiero jak rozwiążecie sprawę! A sąsiedzi mówili, że to była zwykła rodzina… 

Izba wytrzeźwień 

Tak, to była świetna impreza. O matko, co za potworny ból głowy… Zaraz zaraz, gdzie ja jestem? Czy to… Izba Wytrzeźwień? Mogliście tyle nie pić, ale teraz za późno już na takie rozterki! Migawki z poprzedniej nocy nie pomagają w skupieniu, ale czas ucieka nieubłaganie. Znajdźcie sposób, aby odnaleźć ukryty klucz i uwolnijcie się z Waszego poimprezowego koszmaru!

Gwiezdny pokój

Czy Twoim marzeniem zawsze było zostać Rycerzem Jedi? Teraz masz ku temu okazję, ale to niestety koniec dobrych wiadomości. Na rozkaz Sił Zła uwięziony zostałeś wraz z przyjaciółmi w kosmicznym statku, który powoli wciągany jest w otchłań Gwiazdy Śmierci… Zachowajcie zimną krew i połączcie swoje siły, aby wydostać się z tej śmiertelnej pułapki!

Ostatnie miejsce

OSTATNIE MIEJSCE to nie jest zwykły pokój… tylko całe mieszkanie. Aż strach się bać… nowa przestrzeń z licznymi zagadkami, schowkami, skrytkami. Czasem będzie groźnie, czasem strasznie… i nie obiecujemy, że uda wam się uciec przed psychopatą. Może będzie to również Wasze… OSTATNIE MIEJSCE?

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • przygoda w escape room to oryginalny i zaskakujący prezent
 • to okazja do pobudzenia szarych komórek
 • można zrealizować go ze znajomymi

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Poznań

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Poznań249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Grunwaldzka 41B lok. 2, Poznań

 • Czas trwania

  60 minut

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem. Gra w każdym pokoju dostępna dla 2-4 uczestników.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się 10 minut przed umówioną godziną, z odcinkiem vouchera rezerwacyjnego, który uprawnia do realizacji prezentu. Udział w realizacji mogą wziąć osoby powyżej 13 roku życia, bądź młodsze z opiekunem.

 • Informacje dodatkowe

  Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie. Podczas zakupu należy dokonać wyboru jednego scenariusza gry.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Dominika

Witam, proszę o informację, czy przy zakupie jednego vouchera w zabawie może wziąć udział tylko 1 osoba czy nawet 4 osoby? Jeśli tylko 1, w jaki sposób można zorganizować zabawę dla grupy znajomych i jaki jest wówczas koszt? Pozdrawiam.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam W każdym pokoju tematycznym w Poznaniu udział w grze może wziąć grupa 2-4 osób. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product