Escape room – Łódź

1121

Escape room – intrygująca, zespołowa rozrywka

Początków gry escape room doszukiwać można się w wirtualnym świecie gier komputerowych. Niespodziewanie rozgrywki ewoluowały i stały się rzeczywistością. Gracze sprzed monitorów trafiają do realnych pomieszczeń, tajemniczych pokojów, które pełne są tajemnic, zagadek i zadań do wykonania. Największym przeciwnikiem uczestników real life escape room jest nieustannie tykający zegar, który wyznacza limit czasowy, w jakim należy rozwiązać zagadkę i opuścić pokój. Escape room to fantastyczna i niezwykle intrygująca rozrywka, która podbiła serca milionów ludzi na całym świecie. Zaproś znajomych i wspólnie wybierzcie się do mrocznego pokoju zagadek w Łodzi, podejmijcie wyzwanie, a z pewnością będzie to fenomenalna zabawa! Z atrakcji korzystać może od 2 do 4 osób.

Wybierzcie pokój i podejmijcie wyzwanie!

Pokój nr 1 – OJCIEC CHRZESTNY

Ameryka, lata 50, Don Corleone i niewyjaśniona sprawa zaginionej, dużej sumy pieniędzy… Prześledzicie losy Vito Andolini, który pochodził z Sycylii. Przyjechał do USA, osiedlił się, zdobył wpływy i zasoby, aby założyć rodzinę, która zgodnie z włoską tradycją jest najcenniejszą wartością. Przeniesiecie się do gabinetu włoskiego Dona Corleone. Waszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki zaginionych pieniędzy Dona Corleone. Czy znajdziecie klucz do odpowiedzi zanim Sycylijczyk powróci do gabinetu wraz ze swoimi kompanami?

Pokój nr 2 – OSTATNI SAMURAJ

Pokój w klimacie kraju kwitnącej wiśni skrywa mroczną historię. Yoshimitsu Mishima jest członkiem organizacji przestępczej Yakuza. Okazuje się także, że jest potomkiem ostatniego, prawdziwego samuraja. Chińska mafia – Triada wykorzystuje ten fakt przeciwko Yakuzie, co jeszcze bardziej komplikuje konflikt chińskiej i japońskiej mafii o międzynarodowe wpływy. Waszym zadaniem będzie odkrycie źródła wypływu informacji i wskazanie „wtyczki” Yakuzy. Wówczas opuścicie pokój jeszcze przed powrotem Yakuzy i unikniecie bezpośredniego kontaktu z ostrzem samurajskiego miecza.  

sir lock logo
 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Legionów 2 lok. 4u (II p.)

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się 10 minut przed umówioną godziną, z odcinkiem vouchera rezerwacyjnego, który uprawnia do realizacji prezentu. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Dostępne scenariusze gry: Ojciec Chrzestny, Ostatni Samuraj. Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie. Podczas zakupu należy dokonać wyboru jednego scenariusza gry.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product