Escape room – Katowice

1121

Escape room – pogłówkuj z przyjaciółmi!

Escape room to stosunkowo nowa, ale zdobywająca wciąż rzesze miłośników, wyjątkowa gra zespołowa. Swoje początki ma w roku około 1988 kiedy powstała pierwsza tego typu gra, jednak oparta wyłącznie na tekście, który wyświetlał się na ekranie monitora. Jednak sens i zasady gry były podobne jak w tych dzisiejszych, realnych grach – gracz musiał jak najszybciej wydostać się z pomieszczenia, z którego można uciec wyłącznie po rozwiązaniu wszystkich przygotowanych zagadek i rebusów. Na przestrzeni lat gry rozwijały się, stając się coraz bardziej realne, aż do teraz, kiedy każdy może wejść do prawdziwego, przygotowanego pokoju pełnego zagadek i tropów, próbując swoich sił i starając się uciec przed upłynięciem wyznaczonego czasu. Wy również możecie wcielić się w rolę detektywów, wybrać jeden z dostępnych pokoi i sprawdzić, czy podołacie zadaniu!

Cela nr

Czeka was 45 minut dokładnego analizowania przedmiotów i rebusów umieszczonych w pomieszczeniu, w którym poczujecie się jak w prawdziwej celi więziennej! Przygotujcie się na trudne zadania, szyfry, oraz być może, tajemnicze przejścia. Jeśli lubicie kryminały ten pokój z pewnością spełni wasze oczekiwania i sprawi, że godzina spędzona w escape room będzie niepowtarzalną przygodą. Precyzja, zimna kalkulacja i konsekwencja w działaniach – tylko to pozwoli wam rozwiązać zagadkę prowadzącą do wyjścia! Ale spieszcie się! Czas tyka! Ilość osób: 2-4. Pokój dostępny również w angielskiej wersji językowej.

...na tropie

To pokój dostosowany poziomowo dla rodzin z dziećmi, jednak jest na tyle skomplikowany, że dzieci (nawet starszaki) niejednokrotnie będą potrzebowały pomocy opiekunów. To również doskonały wybór dla osób, które odwiedzają escape room po raz pierwszy. Przez 60 minut będziecie wcielać się w detektywów i próbować wydostać się z pokoju podążając ukrytymi tropami. Przygotujcie się na ciekawe rebusy i tajemnicze zagadki, które będzie trzeba rozwiązać zanim czas upłynie! Ilość osób: 2-5.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Plebiscytowa 25A

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacyjnego, który uprawnia do realizacji prezentu. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie. Podczas dokonywania zakupu należy wybrać jeden scenariusz - jeden pokój.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Klaudia

Czy jeden voucher jest ważny tylko dla jednej osoby czy może z niego skorzystać para? Czy voucher kupuję się na konkretną datę?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, voucher na escape room jest ważny dla 2-4 osób w zależności od wybranej opcji, pokoju. Gra ta ma sens w większym gronie znajomych. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product