• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Escape room – Gdańsk

1121

Escape room w Gdańsku to logiczna gra zespołowa. Uczestnicy zostają zamknięci w pokoju, w którym organizatorzy przygotowali wiele zadań i szyfrów do rozwiązania. Gracze mają 60 minut, by odkryć wszystkie tajemnice, znaleźć klucz i opuścić pomieszczenie. Wybierz pokój żeby sprawdzić, ile osób może wziąć udział w realizacji.

Komu podarować wizytę w escape room?

 • osobie, która lubi wyzwania
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
 • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Atrakcja

Escape room w Gdańsku to niezwykle intrygująca gra, pełna tajemnic. Uczestnicy zostają zamknięci w pokoju, gdzie każdy zakamarek skrywa jakąś tajemnicę. Droga do opuszczenia tajemniczego pomieszczenia jest tylko jedna – należy rozwiązać zagadkę! Gra wymaga zespołowej współpracy i logicznego myślenia. Gracze mają jedynie 60 minut, by rozwiązać szereg rebusów, zadań, łamigłówek i szyfrów oraz opuścić pokój. Można wybrać tematykę pokoju. Scenariusze gry opisane są poniżej.

Katastrofa w przestworzach 

Tematem gry jest  katastrofa lotnicza, która miała miejsce podczas przelotu z Frankfurtu do Kuala Lumpur (Malezja). Czy uda Wam się wyjaśnić tajemnicze okoliczności katastrofy? Kto jest odpowiedzialny za śmierć 250 pasażerów znajdujących się na pokładzie? A może ktoś przeżył? Te i wiele innych pytań wciąż nie mają odpowiedzi.

Zaginiony prezent 

Scenariusz gry opiera się na historii małego chłopca Andrzeja. Andrzej odkąd pamięta miał ogromnego pecha w życiu. Nadeszły kolejne święta i nerwowe oczekiwanie prezentu. Czy tym razem nieszczęśliwe fatum spotka Andrzeja. Poznajcie jego historię i dowiedzcie się do czego mały chłopiec jest zdolny, by choć trochę oszukać przeznaczenie.

Ucieczka z więzienia  

Największy i prawdopodobnie najtrudniejszy pokój, dostosowany do dużych grup. Uczestnicy poczują się jak więźniowie, którzy zostali niesłusznie skazani na karę śmierci. Niestety, nikt nie jest w stanie dowieść niewinności więźniów. Należy jak najszybciej wydostać się z celi i zawalczyć o swoje życie! Wyłącznie przy pomocy przyjaciół można uciec!

Śmierć w bractwie

Scenariusz zakłada, by każdy z uczestników poczuł się jak typowy student, uczestniczący w całonocnej imprezie w bractwie. Świetna zabawa, napoje, wyzwania - takie przeżycia potrafią zawrócić w głowie do tego stopnia, że nad ranem ciężko poskładać przebieg wydarzeń. Sytuacja staje się jeszcze bardziej nieprzyjemna, kiedy okazuje się, że brakuje jednego uczestnika imprezy - Patryka. W pokoju pojawiają się tajemnicze znaki. Czy uda wam się odnaleźć przyjaciela całego i zdrowego?

5 morderstw

To był straszny wyjazd. Nie tak to wszystko miało się skończyć. Czwórka waszych przyjaciół nie żyje. Zostaliście tylko sami we dwójkę. Nie macie jak wrócić do domu, a wasze telefony nie działają.

Morderca wciąż jest na wolności. Podążając za jego śladami znaleźliście chatkę w głębi lasu. Drzwi wejściowe są dokładnie zamknięte, a wszystkie okna zakratowane. A jednak ! Udaje się wam jednak dostrzec tylne drzwi.

Otwieracie je powoli i robicie ten najtrudniejszy w waszym życiu krok, krok w głąb chałupy, krok ku nieznanemu. W waszych głowach walczy ze sobą strach i pragnienie zemsty, a w uszach rozbrzmiewa dźwięk padającego deszczu.

 Czy uda się wam znaleźć dowody zbrodni? Czy uda się wam go zabić, czy może jednak wpadniecie w jego sidła?

Chillout room

Zapraszamy również do naszego Chillout room’u, gdzie możesz spokojnie poczekać na resztę grupy przed rozgrywką, jak również omówić wszystkie zagadki, błędy czy metody po rozwiązaniu danego pomieszczenia. W pokoju tym możesz spokojnie sobie usiąść, wyciszyć, zagrać w gry planszowe, bądź inne rozrywki, jak również pooglądać telewizję czy posłuchać muzyki. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek, bądź ustal najlepszą strategie na rozwiązanie historii pokoju – wybór należy do Ciebie !

 

Ilość osób

Liczba osób, która może wziąć udział w grze zależna jest od wyboru pokoju:

 • KATASTROFA W PRZESTWORZACH - gra przeznaczona dla grupy 2-5 uczestników
 • ZAGINIONY PREZENT - gra przeznaczona dla grupy 2-6 uczestników
 • UCIECZKA Z WIĘZIENIA - gra przeznaczona dla grupy 4-8 uczestników
 • ŚMIERĆ W BRACTWIE - gra przeznaczona dla grupy 2-4 uczestników
 • 5 MORDERSTW - gra przeznaczona dla 2 uczestników

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • przygoda w escape room to oryginalny i zaskakujący prezent
 • to okazja do pobudzenia szarych komórek
 • można zrealizować go ze znajomymi

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Pokój

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gdańsk, ul. Startowa 4 A, poziom -1

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas zakupu należy dokonać wyboru jednego scenariusza gry. Ilość uczestników zależy od wybranego pokoju. Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Agata

1voucher 1osoba?czy na jeden voucher wchodzi grupa od 2do 6osob ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cena podana jest w zależności od wybranej opcji - musi Pani zaznaczyć dany pokój- wyświetli się cena i przy każdym opisie jest zaznaczone dla ilu osób jest przeznaczona realizacja. Nie jest to dla jednej osoby, a od 2 do 4/5/6. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności