Dzień na Jachcie - zajęcia z żeglarstwa w Trójmieście

3601

 Aktywne spędzanie wolnego czasu w przepięknej, nadmorskiej scenerii - czego można chcieć więcej? Tak właśnie wygląda szkolenie żeglarskie w Gdyni. Naukę żeglarstwa rozpoczniesz od 3- godzinnego wykładu poruszającego zagadnienia związane z nawigacją, pracą z mapą czy meteorologią. Następnie spędzisz 3 godziny na pokładzie nowoczesnego jachtu. Poznasz wówczas budowę jachtu, weźmiesz aktywny udział w wykonywaniu podstawowych manewrów żeglarskich takich jak ostrzenie czy odpadanie. Nauczysz się pracować z żaglami i linami. Taka wyprawa uczy przede wszystkim współpracy, z pewnością poczujesz się jak członek załogi. Nauka żeglowania to niezapomniana wodna przygoda. Jeśli zechcesz ją kontynuować będziesz mógł ubiegać się o patent Żeglarza Jachtowego. W tym celu należy odbyć jeszcze 9 spotkań (70 godzin). Nie czekaj dłużej i sprawdź czy żeglowanie może stać się Twoją życiową pasją.

 

Program spotkania:

 • część teoretyczna – 3 godziny - wykład poruszający zagadnienia takie jak nawigacja, meteorologia, locja morska, ratownictwo,
 • część praktyczna – 3 godziny - zapoznanie z jachtem: budowa, bezpieczeństwo poruszania się, obsługa; podstawowe manewry pod żaglami: ostrzenie/ odpadanie, zwrot przez sztag, zwrot przez rufę.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Trójmiasto

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Trójmiasto249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gdynia, Al. Jana Pawła II

 • Czas trwania

  Prezent Dzień na Żaglach trwa 6 godzin. Każda z części - teoretyczna i praktyczna - trwają po 3 godziny.

 • Pogoda

  Kurs odbywa się od początku kwietnia do końca października. Porywiste, mocne wiatry, ulewne deszcze, burze są przeciwwskazaniem do odbycia rejsu. Jeśli dojdzie do odwołania terminu realizacji-niekorzystne warunki pogodowe-zarezerwujemy kolejny.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent może być wstępem do kursu Żeglarz Jachtowy. Kontynuując szkolenie - 9 spotkań (70 godzin) będziesz mógł przystąpić do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego, który uprawnia do samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych na Śródlądziu.

#Ewka

Zrobiłam prezent mężowi, był zachwycony. Od dawna interesowała go żegluga. Zajęcia jeszcze bardziej utwierdziły go w tej pasji i motywacji do zrobienia patentu. Teraz chce jacht ;)

#Daniel533

Świetni instruktorzy, to był mój pierwszy raz na jachtach i pierwsze doświadczenie w żeglowaniu, nie zawiodłem się. Do tych, którzy jeszcze się wahają, żeby kupić mam jedną poradę, sezon tuż tuż, a cena naprawdę okazyjna ! Polecam !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product