Żywioł – Deepwater Horizon w kinach od 30 września

Wybuch morskiej platformy wiertniczej doprowadza do największego wycieku ropy w historii USA. Największa, najnowocześniejsza i najbardziej efektywna w wydobyciu platforma wiertnicza okazuje się przekleństwem pracujących na niej ludzi. Ze względu na szalejący sztorm służby ratownicze nie będą mogły ewakuować załogi z nadwyrężownej pożarem i targanej falami budowli. Wszystko wskazuje na nieubłaganą katastrofę. Czy faktycznie tak będzie?

W rolach głównych filmu opartego na faktach w reżyserii Petera Berga, występują Mark Wahlberg, Kurt Russell, John Malkovich, czy Gina Rodriguez. Film trzyma w napięciu od jego początku do samego końca. Zapraszamy do najlepszych kin w Polsce.

Marcin
Fotografia, sport i podróże to tylko kilka jego pasji. Artykuły spod jego palców to dopracowane twory, które wnoszą wiele nowych informacji. Wydaje się, że magister od fikołków i masażysta nie jest w stanie stworzyć dobrego tekstu. Może i prawda... Sami oceńcie. Gwiazdy mówią, że jest on błyskotliwy, ale to tylko gwiazdy, wbrew pozorom one nie są wysokich lotów intelektualnych :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.