Nie masz pomysłu na życzenia ślubne, zastanawiasz się, czego życzyć młodej parze z okazji ślubu? Nie przejmuj się, wspólnie na pewno coś wymyślimy. Poniżej znajdziesz przeróżne propozycje życzeń z okazji ślubu. Wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają i dołącz je do prezentu marzeń, aby jeszcze bardziej uszczęśliwić młodą parę. W końcu to jeden z najważniejszych dni w ich życiu!

Życzenia na ślub

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Kojarzy się on ze szczęściem, miłością, ale także z rodzinną atmosferą i świetną weselną zabawą. Jest to okazja, by wspólnie z najbliższymi celebrować wspólną przyszłość młodej pary i nowy etap w życiu, który rozpoczyna ceremonia ślubna. Wówczas cała rodzina, nawet ta najdalsza, zjeżdża się z różnych zakątków świata, aby razem z zakochanymi świętować ten magiczny czas. Ostatnio coraz częściej słyszy się również o odejściu od tradycyjnego wesela na sto osób. Młode pary preferują ślub w mniej lub bardziej kameralnym gronie swoich bliskich, z którymi na co dzień spędzają najwięcej czasu. Każde rozwiązanie jest dobre, w końcu to zakochani mają być szczęśliwi i czuć się tego dnia jak najlepiej. Tylko jakie wybrać życzenia ślubne? Czego życzyć młodej parze z okazji ślubu? Jaki prezent ślubny wybrać? Nie martwcie się, czytajcie dalej, a na pewno coś na to zaradzimy!

Dzień w SPA dla dwojga
Lot balonem dla dwojga
Zestaw prezent marzeń dla dwojga
życzenia ślubne

Życzenia ślubne

Zacznijmy od prezentów, aby później móc dobrać do nich idealne życzenia z okazji ślubu. To wydarzenie jest naprawdę magiczne i ciężko wyobrazić sobie, jak tego dnia szczęśliwe muszą być osoby, które od tej chwili będą nazywały się mężem i żoną. Jednak czas przygotowań do ślubu jest bardzo męczący. Przymiarki sukni ślubnej i garnituru, dekorowanie sali, dobór menu, zaproszenia dla gości i wiele innych obowiązków, aby wszystko udało się tak, jak sobie wymarzyli. Dlatego warto podarować im coś, dzięki czemu oderwą się od stresu i presji. Będą mogli wówczas wspólnie spędzić jeszcze więcej czasu, powspominać piękne chwile ze ślubu. Poniżej znajdziesz nasze propozycje, ale zapraszamy Was również na stronę internetową, aby przejrzeć całą ślubną ofertę.

Wycieczka poślubna

Po dużej dawce emocji związanych ze ślubnymi przygotowaniami, młodej parze z pewnością przyda się odpoczynek. Idealnym prezentem, aby podarować im chwilę wyciszenia, będzie romantyczny weekend dla dwojga w Zakopanem. Góry są piękne zarówno latem, jak i zimą, dlatego niezależnie od pory roku, warto się tam wybrać. Nasze vouchery są ważne cały rok, więc z pewnością będzie czas na znalezienie odpowiedniego terminu. W cenę vouchera wchodzą dwie noce dla dwóch osób w przepięknym hotelu Redyk, z którego pokoi będzie można podziwiać krajobraz polskich gór. Pokój dla nowożeńców będzie romantycznie udekorowany, na powitanie otrzymają oni kosz owoców i wino. Będzie zapewnione również wyżywienie. W wybrany wieczór hotel przygotuje również specjalną kolację przy świecach dla młodej pary. Dostaną również nielimitowany czas na korzystanie ze strefy SPA i zniżkę na korzystanie z zabiegów odnowy biologicznej. Będzie to niesamowity wyjazd, który pozwoli parze zrelaksować się i poznać piękne miejsca na mapie Polski.

życzenia ślubne

Prezent marzeń z okazji ślubu

Pora na coś, co z pewnością wymaga niemałej odwagi. Będzie to idealny prezent dla pary, która uwielbia adrenalinę. Jeśli przyszły mąż i żona są osobami, które preferują aktywne spędzanie czasu, podaruj im romantyczny lot balonem dla dwojga. Będzie to niesamowita, podniebna przygoda, która potrwa aż godzinę. Zakochani będą mogli podziwiać wówczas piękne widoki polskich krajobrazów z niecodziennej perspektywy. Najstarszy statek powietrzny będzie sunął pod chmurami, co wprowadzi romantyczną, magiczną atmosferę. Jest to prezent w formie fantastycznego przeżycia. Wręczając go, podarujesz młodej parze nowe doświadczenie, które z pewnością zapadnie im w pamięci na całe życie. Będą mogli zrobić zdjęcia, filmy, a na ziemi zastaną przygotowaną dla nich lampkę szampana i poczęstunek. O bezpieczeństwo i odpowiednie warunki lotu zadba wykwalifikowany pilot, a para skupi się tylko na sobie i wspaniałych widokach.

życzenia ślubne

Jeśli nie jesteście pewni, jaki rodzaj aktywności preferują obdarowani, nie ma powodów do zmartwień. Zaproponujemy coś idealnego, aby zagwarantować, że prezent dla młodej pary z okazji ślubu będzie trafiony. Jest to zestaw prezentowy Dla dwojga, który zawiera w sobie mnóstwo najróżniejszych atrakcji do wyboru. Znajdą się tam atrakcje spokojne, romantyczne, takie jak kolacja w ciemności, masaż dla dwojga, dzień SPA degustacja win. Ale to nie wszystko! Szalone pary również będą miały z czego wybierać. Strzelnica, kursy tańca, windsurfing, skok na bungee, jazda monster truckiem. Spośród tych atrakcji para zdecyduje się na jedną, która będzie dla nich odpowiednia i zrealizuje ją w wybranym terminie w ciągu roku. Oferta obowiązuje w całej Polsce, zakochani sami wybiorą lokalizację, która ich interesuje. Nie czekaj z zakupem, ten podarunek ślubny będzie oryginalny i umożliwi spełnienie marzeń.

Życzenia z okazji ślubu

Mamy już wybrany prezent, czas dołączyć do niego życzenia na ślub. Piękne słowa dołączone do upominku sprawią, że młoda para będzie jeszcze szczęśliwsza. Czego życzyć młodej parze w tej pięknej dla nich chwili? Życzenia mają być długie, krótkie, poważne, zabawne? Pokażemy Wam wszystkie te możliwości, a wybór będzie zależał tylko od Was. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Po przeczytaniu tego wpisu będziecie w pełni przygotowani na wręczenie prezentu marzeń!

życzenia ślubne

Życzenia ślubne krótkie

Jeśli wybieracie się na ślub swoich bliskich, a Wasz prezent jest pełen miłości i potrzebujecie tylko krótkich życzeń ślubnych, nie mogliście trafić lepiej. Biegniemy z pomocą, aby zaproponować Wam jak najlepsze życzenia ślubne w krótkiej formie.

Młodej Parze,
na nowej drodze życia,
pragnę życzyć szczęścia, miłości,
ze wspólnych chwil radości,
bycia dla siebie oparciem,
zdobycia wielkiej fortuny,
i ślicznych maluchów!

***

Niech słońce oświetla
Waszą wspólną dalszą drogę,
niech Bóg nad Wami czuwa
i przynosi w miłości piękną pogodę.

***

Niech ten cudowny dzień
na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.
Życzymy Wam miłości, radości
i gromadki dzieci!

***

Życzymy szczęścia bez miary
dla najpiękniejszej młodej pary.
Radości, pomyślności,
miłości w wielkiej ilości!

Życzenia ślubne śmieszne

Wybieracie się na ślub bliskich znajomych, z którymi lubicie się spotykać i żartować? W takim razie życzenia ślubne również niech będą w żartobliwym stylu. Poniżej znajdziecie propozycje śmiesznych wierszyków, które z pewnością wywołają szeroki uśmiech na twarzach nowożeńców.

Tak niedawno się poznali, a już dziś będą ślubowali.
Chcieli tylko poflirtować, nie wiedzieli, że dane będzie się zakochać.
Dużo miłości, mało zazdrości, samej pomyślności.

***

Dużo zaufania,
mało na nerwach grania,
cierpliwości,
wyrozumiałości,
humoru, wigoru,
tylko trochę zazdrości,
bardzo dużo miłości.

***

Szanuj męża swego i nawyki jego.
Żonę noś na rękach, nawet jeśli w mękach.

***

Prezentów ładnych, smutków żadnych,
radości licznych, dzieci ślicznych,
uniesień wielu, pieniędzy w portfelu.
Dużo cierpliwości, w której miłość gości.

życzenia ślubne

Życzenia ślubne dla przyjaciół

Do ślubnego prezentu dla przyjaciół warto dołączyć ładne życzenia, aby mogli je przeczytać i uronić łezkę ze wzruszenia. Ślubne życzenia mają sprawić, że poczują ciepło w swoim sercu. Pokażcie im tymi słowami, że jesteście z nimi w tym najpiękniejszym dniu życia.

Drodzy Przyjaciele, miejcie dzisiaj huczne wesele. Wszyscy bawmy się do rana, po ślubie w końcu tak wypada. Bądźcie ze sobą szczęśliwi teraz i na wieki, a niech Wasz miesiąc miodowy trwa długie lata.

***

Życzymy Wam, Przyjaciele, z okazji ślubu, abyście trwali przy sobie w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i smutku, w słońcu i w deszczu, w bogactwie i w biedzie. Macie wszystko, póki macie siebie.

***

Bądźcie zgodni, szczęśliwi, radośni, wierni, cierpliwi. To jest najważniejsze w małżeństwie. Życzymy Wam wszystkiego, o czym wspólnie marzycie, abyście zdołali osiągnąć jak najwięcej dzięki Waszej miłości.

***

Życzymy Wam miłości szlachetnej, dobrej, wyrozumiałej, trwałej, delikatnej, a zarazem silnej. Jesteśmy dumni, że udało Wam się połączyć dusze i stworzyć coś tak pięknego. Prawdziwa miłość jest najwspanialszym darem.

Życzenia na ślub cywilny

Kolejnymi propozycjami będą życzenia na ślub cywilny, dzięki którym zakochani poczują się wyjątkowo. Warto dołączyć je do prezentu lub bukietu kwiatów na ładnej, ozdobnej karteczce. Przygotuj prezent marzeń i podaruj młodej parze.

Życzymy Wam, abyście przeszli wspólnie przez życie z uśmiechem na ustach, wzajemnym zrozumieniem i dużą dawką cierpliwości, która czasem ratuje miłość.

***

Małżeństwo to piękno bycia we dwoje. Wspólne poszukiwanie właściwej drogi. Jest skarbem, o który trzeba dbać każdego dnia, diamentem, który należy szlifować.

***

Bądźcie dla siebie wsparciem, abyście zawsze byli tak wspaniałymi ludźmi razem, jak i każde z osobna. Jesteśmy dumni, że Wasza miłość jest tak trwała i piękna.

***

Życzymy Wam szczęścia i wzajemnego zrozumienia, zaufania i nieskończonej dawki miłości. Rozpoczynacie nową, wspaniałą drogę, która przyniesie Wam dużo słońca.

życzenia ślubne

Najpiękniejsze życzenia ślubne

Czas na trochę dłuższe formy życzeń. Proponujemy, aby napisać je na ozdobnej kartce, włożyć do koperty i dołączyć do ślubnego prezentu. Mogą polecieć łzy wzruszenia, ale tylko i wyłącznie ze szczęścia… W końcu trudno nie wzruszyć się, rozpoczynając nową drogę życia. Natłok radości i pięknych słów sprawi, że zakochani poczują się naprawdę magicznie.

Pragniemy życzyć Wam, abyście zawsze trwali przy sobie tak, jak robicie to do tej pory. Jesteście cudowną, zgraną parą i nawet w najtrudniejszych chwilach potraficie być dla siebie oparciem. Osobno jesteście dwojgiem wspaniałych ludzi, ale razem tworzycie doskonałą pełnię. Dbajcie o siebie, o swoją miłość. Bądźcie wierni, cierpliwi i wyrozumiali, ponieważ uczucie w małżeństwie należy pielęgnować właśnie tymi cechami. Pamiętajcie o tym, że dojrzała miłość musi opierać się na zaufaniu.

***

Życzymy Wam, aby Wasza miłość na zawsze pozostała tak piękna. Doprowadziła Was bowiem do pięknego aktu małżeństwa, który w życiu każdego człowieka jest jednym z najważniejszych wydarzeń. Jednak to dopiero początek Waszej wspólnej drogi. Poznacie jeszcze wiele swoich zalet i wad, które pokochacie i nauczycie się ich na pamięć. Wasze wspólne życie będzie piękną, ale nie zawsze łatwą drogą. Wtedy pomoże Wam wzajemne zrozumienie i cierpliwość. Pokora jest ważna nawet w idealnej miłości. Wszystkiego najlepszego na tym cudownym etapie życia.

***

Jesteśmy prawie tak szczęśliwi jak Wy, a przede wszystkim dumni z Waszej miłości. To niezwykłe, że udało Wam się stworzyć tak dojrzałą i cudowną relację. Ślub jest początkiem nowego, pięknego etapu w życiu, który rozpoczynacie właśnie wspólnie. Najważniejsze jest to, aby doceniać siebie nawzajem, wspierać w sukcesach i porażkach. Miłość uskrzydla i sprawia, że nie boimy się życia. Macie siebie i nie musicie się bać. Miłość pomoże Wam spełniać marzenia i podnosić się w trudnych chwilach. Jest lekarstwem na smutek, ukojeniem dla duszy.

Życzenia ślubne cytaty

Do życzeń ślubnych często osoby decydują się na dołączenie ładnych cytatów o miłości, które wprowadzą parę w zadumę i wzruszenie. Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ u niektórych taka sentencja wywołuje dużo większe emocje niż standardowe życzenia. Najlepiej jednak połączyć te dwie możliwości i stworzyć wspaniałą formę.

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. ~ Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

***

Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest. ~ William Wharton, Tato

***

Prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz. ~ Nicholas Sparks, I wciąż ją kocham

***

Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się – znaczy: nigdy nie zaczęło się.
Gdyby prawdziwie się zaczęło – nie skończyłoby się. Skończyło się, bo nie zaczęło się.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna – nigdy się nie kończy. ~ Edward Stachura, Fabula rasa. Z wypowiedzi rozproszonych

***

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili. ~ Nicholas Sparks, Pamiętnik

Wierszyki na ślub

Czas na kilka rymowanych propozycji na ślubne życzenia. Ich rytmiczność sprawia, że na sercu robi się cieplej. Dołącz do prezentu ślubne wierszyki, aby rozweselić parę młodą.

Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni.
Niechaj po latach wielu nic szczęścia Waszego nie zmieni.
Zdrowie, miłość, dostatek niech w domu Waszym panują.
Wesołe dziecięce uśmiechy niech nad tym wszystkim górują.

***

W dniu Waszego Ślubu przyjmijcie życzenia –
Niech Wam Bóg kłopoty w wielką radość zmienia.
Niech Was poprowadzi, ścieżki Wam prostuje,
da chleba w obfitości, dziećmi obdaruje.
W uroczystym dniu zaślubin życzymy Młodej Parze,
by Wam życie dało wszystko, co może dać w darze:
szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości!

***

Święta dziś chwila Młoda Paro!
Z miłością szczerą, co w sercach płonie,
u stóp ołtarza, klękacie z wiarą,
Kapłan nad Wami, podnosi dłonie.
Bądźcie szczęśliwi! – To dwa wyrazy,
z których niech cała przyszłość się złoży,
przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy…

Życzenia ślubne od rodziców

Dla rodzica ślub własnego dziecka jest jednym z najważniejszych i bardziej wzruszających wydarzeń w życiu. W końcu ich dziecko od tego dnia będzie tworzyć rodzinę, swoją własną, z mężem, żoną i dziećmi… Jest to wyjątkowa chwila, którą urozmaicą wzruszające życzenia ślubne od rodziców.

Małżeństwo to piękno – bycia we dwoje.
Miłość to poszukiwanie – drogi do celu.
Małżeństwo to skarb – którym jest Wasza miłość.
Małżeństwo to Wy – na zawsze razem.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia…

***

Szczęśliwa Młoda Paro,
w Uroczystym Dniu Ślubu
Życzymy Wam
miłości gorącej jak słońce,
szlachetnej jak złoto,
czystej jak łza i słodkiej jak miód
oraz spełnienia Waszych
wspólnych marzeń i planów.

***

Na drodze życia są światła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki,
ale gdy razem się idzie we dwoje,
łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.

Studentka psychologii, poetka.