Święto zakochanych wypada 14 lutego. Od wielu lat jest ono popularną tradycją w Polsce i w wielu innych miejscach na świecie. Większość par obchodzi Walentynki, ponieważ jest to świetna okazja do urozmaicenia codzienności w związku i spędzenia wspólnie romantycznych chwil. Pary wręczają sobie wówczas prezenty, kartki z życzeniami i miło spędzają ten pełen miłości czas. Ciepłe słowa skierowane w stronę ukochanej osoby sprawią, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Dlatego niżej przedstawimy Ci wiele różnych propozycji na życzenia walentynkowe, którymi będziesz mógł się zainspirować w ten magiczny dzień.

Życzenia z okazji Walentynek

Komu złożyć życzenia na Walentynki? Tutaj nie ma ograniczeń. Jest to święto zakochanych, ale niekoniecznie dotyczy tylko miłosnych relacji. Miłości nigdy nie za wiele, dlatego w tym dniu pamiętaj o wszystkich, których kochasz. Rodzina i przyjaciele również ucieszą się, gdy otrzymają od Ciebie piękne walentynkowe życzenia. Spotkaj się, by wręczyć kwiatka i prezent, a jeśli brakuje czasu – zadzwoń, napisz SMS’a lub wyślij kartkę. Forma nie ma znaczenia, liczą się ciepłe intencje. W końcu każdego cieszy fakt, że ktoś bliski o nim pamięta. Walentynki są idealną okazją, by otworzyć swoje serce. A jeśli jeszcze nie poznaliśmy swojej miłości, może wydarzy się to właśnie tego dnia… W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy prawdziwe uczucie pojawi się na naszej drodze.

walentynki

Walentynki – życzenia i prezenty

Jaki prezent będzie odpowiedni na Walentynki? Na naszej stronie prezentmarzen.com znajdziecie mnóstwo propozycji na walentynkowy upominek dla ukochanej lub ukochanego. Z przyjemnością odsyłamy Was również do wpisu, w którym sporządziliśmy katalog prezentów na Walentynki. Poniżej wymienimy jeszcze kilka innych ofert, które mogą Was zainteresować i sprawić, że to właśnie one staną się prezentem marzeń w święto zakochanych! Wręczając voucher naszemu bliskiemu, sprawimy, że będzie mógł doświadczyć czegoś zupełnie nowego, co zapamięta na całe życie. Będzie to prezent walentynkowy w formie przeżyć i emocji, co samo w sobie wprowadzi magiczną atmosferę i radość.

Voucher do salonu SPA
Lot paralotnią
Masaż czekoladowy

Życzenia walentynkowe – wierszyki

Co Wy na to, aby w tym roku wysłać bliskim wierszyk walentynkowy? Z pewnością wywoła to dużo uśmiechu i radości, ponieważ każdy lubi przeczytać coś zabawnego, a jednocześnie pełnego miłości i ciepła. Potrzebna będzie kartka z wielkim, czerwonym sercem, którą dołączycie do prezentu, i gotowe! Przy wręczaniu nie zapomnijcie o gorącym pocałunku. Poniżej przedstawimy propozycje wierszyków walentynkowych, które ucieszą ukochaną osobę. Krótkie życzenia walentynkowe, wierszyki na Walentynki, będą idealną opcją na SMS’a.

Kocham Cię,
i choć serce mam małe,
chcę Ci oddać niebo całe.

***

Mam tyle miłości w sobie,
którą z chęcią oddam Tobie.
Powiedz tylko jedno słowo,
a uśmiechnę się na nowo.

***

Miłość jest jak bajka,
którą pragnę opowiadać Ci
każdej nocy.

***

Wręczam Ci tę walentynkę,
by zobaczyć słodką minkę.
Cieszę się, że jesteś tutaj,
zostań na zawsze, już nie szukaj.

Wierszyk na Walentynki

walentynki

Dla osób, które chcą wręczyć swojej drugiej połówce długi, romantyczny wiersz, mamy w ofercie coś naprawdę wyjątkowego. Na naszej stronie internetowej i stoiskach stacjonarnych znajdziecie wiersz na prezent. Będzie to utwór ze specjalną dedykacją dla ukochanej osoby. Wiersz ma charakter indywidualny i zostanie wydrukowany na ozdobnym papierze. Stworzony będzie na podstawie opisu obdarowanej osoby, jej wyglądu, cech, sytuacji, które razem przeżyliście. Po kilku dniach pojawi się pod wskazanym adresem w pięknej odsłonie.

Kolejną atrakcją tego typu będzie coś równie romantycznego… A mianowicie piosenka na prezent! Tutaj również przedstawiamy opis osoby obdarowanej, na podstawie którego stworzona zostanie piosenka. Możliwy jest wybór gatunku muzycznego. Utwór będzie rymowany i podobnie jak wiersz, wysłany zostanie na podany przez kupującego adres. Będzie to bardzo osobisty prezent, który zostanie w pamięci na długo. Kogo nie wzruszyłby tekst o nim samym w połączeniu z piękną melodią?

Wzruszające życzenia – Walentynki

Walentynki mogą być okazją do wyznania komuś miłości w inny, niecodzienny sposób. Wiadome jest, że powinno się pielęgnować uczucie każdego dnia, ale czasem przyda się trochę urozmaicenia. Zorganizowanie romantycznej kolacji we dwoje stworzy do tego piękne warunki. Wybór miejsca nie jest już problemem, ponieważ w naszej ofercie znajduje się wiele miejsc, które idealnie nadają się do spędzenia magicznych chwil z ukochaną osobą. Wystarczy wybrać swoje miasto i lokalizację, która nas interesuje, a następnie zakupić voucher. Dzięki niemu będzie można wybrać się we dwoje do restauracji i przeżyć wspólnie romantyczny czas. Na voucherze będzie miejsce do wpisania życzeń, może wybierzesz właśnie te, które zaproponujemy poniżej?

Wzruszające życzenia na Walentynki

walentynki

W ten wyjątkowy dzień, pragnę życzyć Ci, aby Twoje serce zawsze było pełne miłości. Ona jest najważniejsza, nadaje naszemu życiu sens, pozwala rozwinąć skrzydła. To dzięki naszej miłości wspólnie spełniamy marzenia, które czynią nas szczęśliwymi osobami. Przy Tobie każdy dzień jest pięknym, nowym doświadczeniem. Chcę, by zostało tak na zawsze. Abyśmy zawsze byli dla siebie wsparciem w trudnych chwilach i cieszyli się wzajemnie ze swoich sukcesów.

***

Każdego dnia moja miłość do Ciebie staje się coraz dojrzalsza, coraz większa, coraz piękniejsza. Gdy Cię poznałam, myślałam, że nie da się kochać już bardziej. A jednak okazuje się, że codziennie jestem zaskoczona, jak bardzo jest to możliwe. Cieszę się, że mogę budzić się przy Tobie i przeżywać u Twego boku swoje piękne, ale też i te smutne chwile. Dziękuję Ci za wsparcie, jakim mnie darzysz. Czuję, że droga, którą idziemy wspólnie, to dobra droga.

***

Kocham Cię, gdy świeci słońce. Kocham Cię, gdy pada deszcz. Miłość to wspieranie się niezależnie od sytuacji, trwanie przy sobie mimo wszystkich problemów. Właśnie tego nam życzę. Wytrwałości. Wzajemnej cierpliwości i siły, aby walczyć z przeciwnościami losu. A to właśnie miłość jest siłą, która czyni nas gotowymi do walki. Kiedy na Ciebie patrzę, wiem, że wspólnie możemy wszystko. Jestem szczęśliwy, że mogę spędzić ten dzień z Tobą i cieszyć się nim.

***

Miłość jest lekarstwem na wszystkie rany. Otwiera przed nami drzwi do miejsca, w którym czujemy się bezpiecznie i którego pragniemy nigdy nie opuszczać. To właśnie ona daje nam nadzieję na lepsze jutro. To ona sprawia, że stajemy się lepsi, dla tej drugiej osoby, a przez to również dla świata i samego siebie. Dzięki niej czujemy, jakbyśmy mieli skrzydła. Dzięki niej spełniamy marzenia. Miłość sprawia, że czujemy się kochani i potrzebni. Dlatego dziękuję, że jesteś.

Życzenia walentynkowe dla przyjaciółki

W Walentynki nie zapominajmy o przyjaciółce! Jest to osoba, której powierzamy swoje największe sekrety i u której mamy szczere wsparcie, niezależnie od sytuacji. To właśnie u niej szukamy dobrej rady i pocieszenia, gdy zawodzi miłość. Warto pielęgnować takie relacje, ponieważ to właśnie nasi bliscy są aniołami, które ciągną nas ku górze. Jeśli przyjaciółka ma swoją drugą połówkę, złóżmy życzenia, aby układało im się w miłości. Jeśli jeszcze nie ma partnera, życzmy jej, aby znalazł się ktoś dla niej odpowiedni. Poniżej kilka propozycji życzeń walentynkowych dla przyjaciółki, które z pewnością umilą jej święto zakochanych.

walentynki

Przyjaźń jest siłą, która sprawia, że wszystkie problemy stają się łatwiejsze. To właśnie z naszymi przyjaciółmi wspólnie idziemy przez życie i wspieramy się w trudnych chwilach. Dlatego jestem wdzięczna losowi, że jesteś przy mnie i trzymasz za mnie kciuki. Zawsze chcesz mnie wysłuchać, próbujesz doradzić i zaopiekować się mną, gdy tego potrzebuję. Jesteś moją Walentynką!

***

W Dniu Świętego Walentego,
życzę Ci z całego serca mego,
abyś była radosna i uśmiechnięta,
jak na początku naszej znajomości.
Twój uśmiech w moim sercu gości.
Nasza przyjaźń przetrwa wszystko,
wierzę w to na zawsze, Walentynko!

***

Czasem ciężko znaleźć w świecie swoją bratnią duszę. Nasza przyjaźń sprawiła, że nie muszę już dłużej szukać. Ponieważ rozumiemy się bez słów, trwamy przy sobie od lat i wiem, że tak pozostanie. Mam nadzieję, że za pięćdziesiąt lat, również będziemy siedzieć w fotelu z gorącą herbatą i rozmawiać o życiu. Jesteś dla mnie tęczą na niebie, która wychodzi zawsze po deszczu. Odpędzasz czarne chmury i sprawiasz, że nawet w najtrudniejszych chwilach się uśmiecham. Wszystkiego najlepszego w Walentynki, przyjaciółko!

Walentynki z przyjaciółką

Kiedy już wybierzemy idealne życzenia, czas na prezent na walentynki dla niej! Jeśli obie przyjaciółki są singielkami, mogą spędzić Walentynki wspólnie. W naszej ofercie znajdzie się wiele możliwości dla koleżanek, które chcą spędzić czas we dwie, porozmawiać, zrelaksować się i oderwać od codziennych spraw. Dobrą okazją do tego będzie wyjazd przygotowany specjalnie dla dwóch pań. Weekend SPA dla przyjaciółek jest możliwy do zrealizowania w sześciu różnych lokalizacjach.

walentynki

W hotelach panie będą mogły skorzystać z zabiegów, masaży, będą miały również dostęp do strefy SPA i wellness. Każda kobieta, a szczególnie zapracowana, marzy o takim wyjeździe ze swoją najlepszą koleżanką, aby móc spędzić miło czas. Będą mogły wyciszyć myśli, zrelaksować się, odpocząć i poczuć się jak nowo narodzone! Warto czasem zrobić coś dla siebie, dlatego nie czekaj i zabierz przyjaciółkę w podróż. Dla osób, które mają mniej wolnego czasu, znajdzie się coś bardzo podobnego na miejscu. Dzień SPA dla przyjaciółek, który składać się będzie z serii różnych zabiegów, pozwoli zregenerować siły i poczuć się dużo lepiej. Wystarczy zakupić nasz voucher, umówić się do wybranego salonu i oddać się w ręce profesjonalistek, które zadbają o nasz relaks.

Życzenia walentynkowe dla żony

Urocze jest to, że nawet małżeństwa z długim stażem obchodzą Walentynki. Święto zakochanych pozwala im oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć się jak na pierwszej randce. Warto wówczas zorganizować czas w romantyczny sposób, aby uszczęśliwić ukochaną osobę. Warto pielęgnować uczucie, a takie dni jak 14 lutego sprawiają, że jest okazja, aby przeżyć coś wspólnie. Magiczne chwile zbliżają do siebie dwoje ludzi, sprawdza się to nawet w długoletnich związkach! Czasem przeżycia są warte więcej niż rzeczy materialne, a czyny więcej niż słowa. Zastanawiasz się, jak przygotować walentynkowy prezent dla żony? Poniżej podpowiemy Ci, co będzie idealne na tę okazję, a później przejdziemy do życzeń dla żony na Walentynki.

Podaruj swojej żonie Box – kobiecy świat. Dzięki niemu nie musisz podejmować decyzji dzisiaj. Sposób, w jaki spędzi czas, wybierze sama. Box zawiera wiele różnych atrakcji. W środku znajdują się zarówno spokojne zabiegi pielęgnacyjne, jak i aktywności sportowe. Jeśli potrzebuje relaksu, z pewnością ucieszy się, że dzięki temu prezentowi będzie mogła zrobić coś dla siebie i swojego ciała. Taki wypoczynek poprawia humor i samopoczucie. Jednak znajdą się też atrakcje bardziej aktywne – strzelnica, skoki z wysokości, lekcja tańca. Będzie mogła wybierać również spośród tych kreatywnych – kursów językowych, escape room’ów i wielu innych. Jest to świetny prezent, ponieważ każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie i spędzi czas w ciekawy sposób.

Życzenia dla żony na Walentynki

leżące na kartce z kalendarza

Moja Miłości, w dniu Walentynek chcę Ci życzyć, aby nasze uczucie nigdy nie zgasło. Żeby z biegiem lat umacniało się, a małżeństwo było zawsze tak zgodne jak teraz. Dziękuję za wszystkie wspólne spędzone razem chwile i te, które są jeszcze przed nami!

***

Chcę żeby Twoje oczy
tylko w moje patrzyły,
tak pięknie, jak przez ostatnie lata.
Wiem, że moje serce bije dla Ciebie,
będę Cię kochał już zawsze,
aż do końca świata.

***

Dopiero gdy Cię poznałem,
zrozumiałem, co to szczęście.
Tak bardzo cieszę się, że przy mnie jesteś.
Ty i ja to przeznaczenie,
poznając Ciebie, spełniłem marzenie.
Dla ukochanej Żony,
Kochający mąż.

***

Kocham Cię, gdy się uśmiechasz i gdy się złościsz. Wprowadzasz do mego życia wiele radości. Chcę sprawić, że będziesz radosna. Mija nam kolejna zima, kolejna wiosna. Nasz czas jest wspaniały, nasza miłość jest ze skały, a moje uczucia są szczere i wiem, że będą wieczne.

Życzenia walentynkowe dla męża

Mąż już trafił na naszą stronę i szykuję dla Ciebie prezent marzeń… W takim razie trzeba znaleźć coś, aby się odwdzięczyć! W naszej ofercie mamy wiele różnych prezentów na walentynki dla niego. Naszą propozycją będzie degustacja whiskey dla dwojga. Będzie to coś naprawdę ciekawego, ponieważ wspólnie będziecie mogli cieszyć się nowym doświadczeniem. Jeśli mąż jest miłośnikiem złotego trunku, lubi odkrywać nowe smaki, będzie to coś, co go uszczęśliwi i zaskoczy. Wspólnie skosztujecie różnych rodzajów whiskey i dowiecie się wiele na temat jego historii. Poznacie metody produkcji. Degustacje odbywają się w grupach, więc spędzicie czas razem, ale przy okazji będzie to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości. Mąż z pewnością zapamięta ten walentynkowy prezent na długo. Tylko jakie życzenia wpisać na voucherze? Biegniemy z pomocą!

Życzenia dla męża na Walentynki

mężczyzna w garniturze ze śladami szminki na twarzy

Zapraszamy do inspirowania się, oto życzenia na Walentynki dla Twojego męża.

Mężu mój najdroższy – z okazji Walentynek, życzę Ci uśmiechu na twarzy. Dużo zdrowia, szczęścia i prawdziwych przyjaciół. Abyś na zawsze pozostał takim kochanym człowiekiem, dzięki któremu mój świat każdego dnia staje się piękniejszy. Trwajmy przy sobie w zdrowiu, i w chorobie, w sukcesach i trudnościach, tak jak do tej pory. Dziękuję, że jesteś i że możemy wspólnie spędzić ten piękny dzień.
Twoja kochająca Żona

***

To już kolejne Walentynki, które spędzamy razem. Ciągle tak samo zakochani, ciągle przy sobie trwamy, ciągle się staramy. Jestem dumna, że tworzymy tak dobraną parę. Chcę, by było tak już zawsze. Dzień, w którym Cię poznałam, był najpiękniejszym dniem w moim życiu. Mam nadzieję, że Twoim również. Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie robisz. Za każdy gest, za każde słowo, które podnosi mnie na duchu i sprawia, że jestem szczęśliwa, silna i czuję się kochana.

***

Mężu mój ukochany,
życzę Ci dużo szczęścia, namiętności
niekończącej się miłości.
Bądź zdrowy, spełniony, radosny.
Niech uśmiech nie schodzi Ci z twarzy,
niech spełni się wszystko,
co sobie wymarzysz.
Zawsze będę Cię w tym wspierać,
Twoja ukochana Żona.

***

Gdybyś dziś znów zapytał mnie, czy za Ciebie wyjdę, powiedziałabym ‘tak’.
Więc zapytam – czy znów zostaniesz moją Walentynką?

Studentka psychologii, poetka.