10 marca, dwa dni po Dniu Kobiet, powinniśmy pamiętać o panach, ponieważ właśnie wtedy wypada Dzień Mężczyzny. O wiele więcej mówi się o dniu płci pięknej, jednak nie zapominajmy o tym, że nasi mężczyźni również mają w kalendarzu swoje święto.

W Polsce zdecydowanie częściej słyszy się o Dniu Chłopaka, który wypada 30 września. Ta data kojarzy się ze szkolną tradycją, kiedy chłopcy w klasie w tym dniu otrzymywali drobne upominki od dziewczyn. Jednak mimo to, że obchodzą go młodsze osoby, jest on o wiele bardziej popularny niż Dzień Mężczyzny.

Przeczytaj więcej we wpisie: Dzień Mężczyzny a Dzień Chłopaka — Jaka jest różnica, kiedy są te święta, kto je ustalił

Niezależnie, które święto chcecie obchodzić, przydadzą się kreatywne, zabawne lub poważne i piękne życzenia.

Dzień Mężczyzny

Jakie życzenia na Dzień Mężczyzny?

Czego życzyć mężczyznom w ich dniu? Z życzeniami jest podobnie jak z prezentem, liczą się uczucia, jakie przemawiają przez bliską osobę. Gdy życzenia są dobrane indywidualnie, nawiązują do wspólnych przeżyć, cech mężczyzny, jego marzeń, mogą wywołać łzy wzruszenia nawet u największego twardziela! Niektórzy marzą o sukcesach w pracy, wówczas warto wspomnieć, że życzymy im powodzenia na ścieżce kariery. Inni chcą założyć rodzinę, wtedy nie zapomnijmy, aby życzenia na Dzień Mężczyzny zawierały wzmiankę o gromadce dzieci i szczęściu w miłości. Jaką pasję ma Twój mężczyzna? Życz mu, aby ją rozwijał i osiągał w tej dziedzinie jak najlepsze wyniki.

Dzień Mężczyzny – Czego każdy pragnie?

Najważniejsze jednak zawsze pozostanie zdrowie, ponieważ to właśnie dzięki niemu możemy spełniać marzenia i budować swoje życie tak, jak chcemy. Następne w kolejności jest szczęście. Dla każdego znaczy ono coś innego, ale przecież wszyscy pragniemy właśnie tego, by czuć się w swoim życiu spełnieni i radośni. Każdego dnia starajmy się uszczęśliwiać naszych mężczyzn i tak samo jak oni na naszych, wywołujmy uśmiech na ich twarzach. Jednak w Dzień Mężczyzny potraktujmy ich wyjątkowo, aby poczuli się docenieni i kochani. Pomogą w tym oryginalne życzenia na Dzień Mężczyzny i prezent, który sprawi, że spełnią swoje marzenia.

Dzień Mężczyzny

Życzenia z okazji Dnia Mężczyzny na każdą okazję!

Przejdźmy więc do propozycji, jakie śmiało możecie wykorzystać w swoich życzeniach na Dzień Mężczyzny. Znajdą się tutaj zarówno krótsze, jak i dłuższe formy, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Z pewnością życzenia sprawią, że na jego twarzy pojawi się uśmiech, a humor poprawi się na długo. Twój gest z pewnością przyczyni się do tego, że jego Dzień Mężczyzny będzie udany!

Życzę Ci przede wszystkim spełnienia marzeń, abyś zawsze był tak zdeterminowany do ich osiągania, jak do tej pory. Samych sukcesów, które sprawią, że urosną Ci skrzydła, a one pozwolą wznosić się jeszcze wyżej. Szerokiego uśmiechu, który wszyscy uwielbiają i dużej dawki miłości, ponieważ to ona uskrzydla nas najbardziej.

***

W Dniu Mężczyzny pragnę życzyć Ci nieskończonej ilości siły, dzięki której stawiasz czoła wyzwaniom i przynosisz rodzinie pomoc, gdy tylko jej potrzebuje. Chcemy, żebyś pamiętał, że jesteś wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu i najpiękniejszym uśmiechu! Bądź zdrowy, szczęśliwy, spełniaj marzenia i bądź przy nas zawsze, tak jak do tej pory.

***

Marzenia nadają naszemu życiu sens, a Ty masz ich tak wiele… W Dniu Mężczyzny życzę Ci spełnienia ich i tworzenia nowych, ponieważ zasługujesz na wszystko, co najlepsze, za dobro, jakim darzysz bliskie Ci osoby. Życzę Ci szczęścia w miłości, powodzenia na ścieżce kariery i kochającej rodziny. No i tego wymarzonego samochodu w garażu…

***

Dziś Dzień Mężczyzny. Jesteś Mężczyzną mojego życia, więc czego mogę Ci życzyć? Spełnienia Twoich i naszych wspólnych marzeń, zdrowia, szczęścia i farta! Abyś zawsze był tak pogodnym, mądrym i pomocnym facetem, ponieważ te cechy w połączeniu tworzą najlepszego Ciebie, którego wszyscy uwielbiają. Niech ten dzień i każdy kolejny będzie jeszcze piękniejszy niż poprzednie.

Dzień Mężczyzny

Wierszyki na Dzień Mężczyzny

Idealne na SMS’a lub do napisania na kartce, którą dołączamy do prezentu. Wierszyk na Dzień Mężczyzny sprawi, że mężczyźnie poprawi się humor i będzie uśmiechał się aż do snu! Popraw mu humor i wybierz wiersz, który opisuje go najlepiej. Zaskocz swojego mężczyznę krótkim wierszykiem, który rozbawi i rozczuli. Napisanie takiego tekstu to tylko chwila, a zobaczysz, że reakcja będzie bezcenna…

Z okazji Waszego Święta – my, Kobiety,
życzymy każdemu Mężczyźnie:
-żony – tylko tej najfajniejszej,
-ciastek – tylko tych najsłodszych,
-samochodów – tylko tych najszybszych,
-zabaw – tylko najweselszych,
-przygód – tylko najciekawszych,
… i butów – takich, co najlżejsze
i w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

***

Od kogo dla kogo – co komu do tego?
Serce będzie wiedziało, od kogo dostało.
Wszystkiego dobrego w Dniu Mężczyzny.

***

Z okazji Dnia Mężczyzn, życzę Ci mój aniołku:
gwiazdki z nieba, kasy ile potrzeba,
samych radości, ze mną czułości,
słońca w błękicie, uśmiechu przez calutkie życie,
i niech Ci się spełniają wszystkie marzenia,
no i w ogóle najlepsze życzenia.
Twoja Kobieta.

***

W Dniu Mężczyzny życzę Ci, abyś zawsze służył mi:
Siłą, gdy popsuje mi się odkurzacz,
Śmiechem, gdy mnie życie zacznie wkurzać,
Radą, gdy popadnę w wątpliwości,
Ciałem, gdy zapragnę też miłości!

Przyjmij życzenia, chłopie kochany,
w dniu Twojego Święta, od znajomej baby.

***

Mężczyzno mój kochany!
Nastaw uszka, wytęż słuch,
Bo mam Ci coś ciekawego do powiedzenia:
Że czas płynie, świat się zmienia,
A ja Cię kocham bez wytchnienia!

***

Dziś święto obchodzisz najdroższy Mężczyzno.
Niech los Ci z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

Dzień Mężczyzny

Krótkie życzenia na Dzień Mężczyzn

Życzenia dla ukochanych mężczyzn. Kolegów z pracy, braci, przyjaciół ze studiów. Drogie Panie, połączcie siły i przygotujcie coś wyjątkowego. Życzenia z pewnością będą fantastycznym dodatkiem, a czego życzyć tym Waszym facetom? Problem macie z głowy, skorzystajcie z naszych propozycji na Życzenia z okazji Dnia Mężczyzny i pomyślcie nad prezentem marzeń, który ich uszczęśliwi.

****

W tak wyjątkowym dniu życzę Ci: 

uśmiechu – na twarzy, 

radości – z każdej chwili, 

miłości – bezgranicznej, 

a także spełnienia wszystkich marzeń, które nadadzą Twojemu życiu barw.

***

Życzę Ci, abyś otaczał się osobami, które sprawiają, że każdy Twój dzień będzie wyjątkowy. Bądź sobą, ciesz się życiem i czerp radość z każdej chwili. Nie daj się zmartwieniom i idź przed siebie z podniesiona głową.

Dzień faceta dziś się święci, więc życzę Ci tego, co Cię kręci. Full zabawy, dobrych chęci.
Niech Cię licho złe nie nęci, złe zdarzenia niech Cię miną oraz troski w dal odpłyną.

***

Faceci! Co byśmy bez Was zrobiły? Jesteście otuchą w trudnych chwilach, radością, gdy przychodzi smutek. Czasem nas wkurzacie, ale to działa w obie strony… Dziękujemy Wam, że jesteście przy nas i za wszystko, co każdego dnia dla nas robicie.
Wasze Kobiety.

***

W Dzień Mężczyzn życzymy Wam, abyście nawet pomimo upływu lat, nigdy nie wyrastali z własnych marzeń i z tą samą nieprzejednaną wytrwałością, zawsze dążyli do celu.

***

Z okazji Dnia Mężczyzny życzymy Wam, abyście byli pomocni jak komputer, szybcy jak japoński skuter, sympatyczni jak maskotka, i słodziutcy jak szarlotka.

Dzień Mężczyzny

Życzenia na Dzień Mężczyzny śmieszne

Dzień Mężczyzny… Niech będzie wesoły! Dołącz do prezentu dla chłopaka śmieszne życzenia, które kojarzą Ci się z poczuciem humoru Twojego mężczyzny i spraw, że nie będzie mógł powstrzymać łez. Pomogą w tym śmieszne życzenia, które dla Was przygotowaliśmy.

Wszystkiego najlepszego dla chłopa dużego,
dużo miłości, dużo kasy, a dla chłopaka małego,
dużo szczęścia i nauki, bądź zdrowiutki i słodziutki.

***

8 marca dałeś mi kwiatki i czekoladki,
dziś ja Ci daję talon na buziaczki.
Możesz je odebrać dziś do północy,
będzie w nich cały romantyzm tej nocy.
W Dniu Mężczyzny życzę Ci wszystkiego najlepszego!

***

Co tam kwiatki, bony, gry.
Niech Ci się każde marzenie spełni!
Szef da premię, natura zdrowie.
Niech się szczęści właśnie Tobie!
Z okazji Dnia Mężczyzn życzy…

***

Mężczyzno, mężczyzno – cóż ci dam?
Jedno serce, które mam, a w tym sercu Mały Fiat – czy pojedziesz ze mną w świat? 😉
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny!

Oryginalne życzenia na Dzień Mężczyzny

W tak wyjątkowy dniu życzę Ci:

wytrwałości – aby nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych,

cierpliwości – aby Twoja kobieta nie grała Ci na nerwach,

siły – aby żadna nakrętka od słoika nie była Ci straszna,

mądrości – aby “domyśl się” nie było dla Ciebie wyzwaniem,

odwagi – aby żaden pająk nie doprowadził Cię do krzyku,

miłości – abyś cieszył się z każdego dnia.

****

Ciesz się każdym dniem i czerp z niego garściami, aby Twoja głowa zawsze była pełna świeżych pomysłów, a humor nigdy Cię nie opuszczał.  Korzystaj z życia – bo masz tylko jedno i biegnij po każde z marzeń z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie stawaj w miejscu – brnij do przodu i pokonuj wszystkie przeciwności. Kochaj bez granic i śmiej się do rozpuku, ciesz się każdą chwilą i koloruj każdy moment. Żyj tak, aby każdego wieczoru móc powiedzieć – warto było. 

****

Życzę Ci, abyś na każdym kroku chwytał byka za rogi i był kowalem swojego losu. Nie zwracaj uwagi na kłody rzucane pod nogi, bo wiedz, że bez pracy nie ma kołaczy. Chwal każdy dzień przed zachodem słońca i korzystaj z życia – bo młodość, nie wieczność. Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano – wytrwale dąż do celu i wiedz, że szczęśliwi czasu nie liczą.

Mądre życzenia na Dzień Mężczyzny

Niech ten wyjątkowy dzień przyniesie Ci same radosne chwile, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Życzę Ci, abyś spełniał się w każdej dziedzinie życia i realizował swoje plany, które krok po kroku wyznaczają ścieżkę do wyznaczonego celu. Mam nadzieję, że dzięki swojej mądrości pokonasz wszystkie napotkane przeciwności losu, a one uczynią Cię silnym i cierpliwym człowiekiem, który może osiągnąć wszystko. 

****

Z okazji Twojego Święta życzę Ci przede wszystkim szczęścia i zadowolenia z siebie – abyś każdego dnia wstawał z nową energią do działania, która pozwoli Ci spełniać swoje marzenia. Abyś otaczał się szczerymi ludźmi, którzy będą wspierać Cię na każdym kroku i mobilizować do dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że dzięki swojej sile osiągniesz wszystko, co zaplanowałeś, a także staniesz się spełnionym człowiekiem.

****

Życzę Ci radości z życia oraz cennych doświadczeń, które pozwolą Ci ukształtować swój charakter, a także zostać Mężczyzną, jakim chcesz być. Pamiętaj, aby stale się rozwijać i wytrwale dążyć do wyznaczonego celu, a bliskim Ci ludziom okazywać troskę, miłość i zrozumienie. Podążaj w kierunku, w którym prowadzi Cię serce, a z pewnością ścieżka ta zaprowadzi Cię do wymarzonego życia. 

Co kupić na Dzień Mężczyzny albo Dzień Chłopaka?

Wszystko zależy oczywiście od preferencji obdarowanego Mężczyzny. Jedni ucieszą się z nowego T-shirtu, drudzy z wymarzonej gry komputerowej, a jeszcze inni z dobrej książki. Najbardziej w prezentach liczy się gest, pamięć i uczucia, jakie kryją się za upominkiem. W końcu nic tak nie cieszy jak indywidualnie dobrany prezent z okazji Dnia Chłopaka. Zastanów się więc, o czym marzy Twój mężczyzna i postaraj się spełnić lub zbliżyć go do spełnienia jego marzenia. Gdy rozpakuje prezent i zobaczy coś, o czym myślał od dawna, poczuje się doceniony i wysłuchany.

Studentka psychologii, poetka.