Zakopane – z jakich atrakcji warto skorzystać?

Zakopane to zakątek Polski, który zachwyca o każdej porze roku. Amatorzy zimowego szaleństwa mogą się tu poczuć jak ryba w wodzie z uwagi na świetnie przygotowane wyciągi i trasy o różnym stopniu trudności. Ale Zakopane to nie tylko stoki narciarskie. Jakie jeszcze atrakcje można znaleźć w zimowej stolicy Polski?

Skitour – górskie wycieczki na nartach

wyprawa na nartach

Ciekawą propozycją jest skitour – górska turystyka narciarska. Jest to sport idealny dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój z dala od zatłoczonych tras. Prawdziwą gratką dla osób znających podstawy narciarstwa alpejskiego jest szkolenie weekendowe obejmujące również ćwiczenia lawinowe oraz lawinoznawstwo. Kompleksowo, łącząc przygodę wraz z zakwaterowaniem proponujemy obóz szkoleniowy.

Kąpiel SPA w piwie lub winie

kąpiel w piwie dla dwojga zakopane

Po aktywnie spędzonym dniu świetną formą odpoczynku będzie odprężająca kąpiel dla dwojga – w piwie lub winie. Kąpiel piwna relaksuje i poprawia kondycje skóry i włosów. Z kolei kąpiel w winie przeciwdziała skutkom starzenia się skóry, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Podczas kąpieli przewidziana jest również degustacja danego trunku.

Baseny termalne

baseny w termach gorący potok

Dla osób szukających jeszcze większej dawki relaksu proponujemy całodniowy wstęp do strefy basenowej Term Gorący Potok Szaflary. Dobroczynne działanie naturalnej wody siarkowej pomaga w leczeniu wielu schorzeń, m.in. reumatologicznych, zwyrodnieniowych oraz dermatologicznych. Relaks w wodach termalnych dedykowany jest dla całej rodziny. Kompleks Gorący Potok czynny jest przez cały rok.

Zakopane ma swój niepowtarzalny klimat. Przyjeżdżają tu wszyscy, którzy cenią kulturę góralską, lokalną kuchnię jak również gościnną i serdeczną atmosferę.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.