Wymarzony. Poruszająca opowieść o poszukiwaniu miłości

plakat z filmu wymarzony premiera 24 maja 2019

Wymarzony to wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu. W rolach głównych plejada gwiazd francuskiego kina– Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche, Elodie Bouchez. Ten film rozgrzeje najchłodniejsze serca!

Wymarzony w kinach od 24 maja

Alice marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić, maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany przez nastoletnią matkę, a Jean od lat prowadzi tymczasowy dom dla dzieci czekających na swoich nowych rodziców. Losy tej trójki splotą się w opowieści o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na Ziemi.

Theo trafia pod opiekę Jeana. Między chłopczykiem, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje uczucia. Tymczasem Alice jeszcze raz musi udowodnić sobie i światu, że jest gotowa do roli matki. Jej spotkanie z Theo i Jeanem okaże się decydujące dla całej trójki. Czy chłopczyk jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Polska premiera filmu odbędzie się tuż przed Dniem Matki, 24 maja 2019 roku. Zapraszamy do kin!

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.