Paweł „Trybson” Trybała, korzystając z ostatnich ciepłych dni w tym roku, spędził miłe chwile ze swoją rodziną, serwując bliskim niezapomniane wrażenia. Mężczyzna wraz z córkami i żoną udali się na emocjonujący lot balonem na początku tej jesieni. Wspólnie przeżyli swój pierwszy raz w przestworzach, dzięki czemu mogli odhaczyć kolejny punkt na liście marzeń.

Gwiazda „Warsaw Shore” i jej podniebna przygoda

Trybson z rodziną na tle balonu

Postać Trybsona i jego małżonki Elizy wielu osobom może kojarzyć się z programem cieszącym się w Polsce dużą popularnością. Mowa tu oczywiście o „Warsaw Shore”, czyli kultowym już reality show, gdzie kamery bez ustanku śledziły każdy krok uczestników 24 godziny na dobę. To właśnie tam doszło do spotkania pary, która dziś może poszczycić się długim stażem związku.

Relacja Pawła Trybały i Elizy Wesołowskiej szybko nabrała rozpędu. Już w 2014 roku na świat przyszła mała Victoria, a niecałe dwa lata później druga z córek – Kornelia. Dziewczynki są już na tyle duże, że mogą razem ze swoimi rodzicami przeżywać ekscytujące przygody. Ostatnią z nich był wspomniany już lot balonem, który Trybsonowie wybrali spośród bogatej oferty serwisu Prezentmarzeń. Choć podniebny rejs znajdował się na ich liście rzeczy do zrobienia już od dawna, plany te udało się im zrealizować dopiero teraz.

Do trzech razy sztuka – o tym, jak spełniło się marzenie Trybsonów

Nie można zapominać, że loty balonem należą do wymagających sportów. Nie tylko wymagany jest przy nich profesjonalny sprzęt i opieka licencjonowanego pilota, ale też odpowiednie warunki atmosferyczne.

O warunkach atmosferycznych przeczytasz więcej we wpisie:
Pogoda do lotu balonem

To właśnie kaprysy pogody nie pozwoliły rodzinie Trybsona cieszyć się powietrzną rozrywką za pierwszym i drugim razem. W obydwu przypadkach uczestnikom nie sprzyjała aura. Dostosowanie do warunków jest kluczowe dla odbycia bezpiecznego rejsu. Należy przy tym pamiętać, że samo rozkładanie balonu jest czasochłonne i potrafi trwać całą godzinę, podobnie jak sam lot. Przez cały ten czas konieczne jest więc obserwowanie stanu pogody.

Ostatecznie, za trzecim razem, czwórce śmiałków udało się jednak polecieć nad okolicami Warszawy i doświadczyć niezwykłych emocji. Widokowy lot przebiegł bez przeszkód, a biorący udział byli bardzo zadowoleni z atrakcji.

Co o nowym doświadczeniu sądzą Trybsonowie?

Lot balonem był długo wyczekiwanym przez Trybałów wydarzeniem. Warto pamiętać, że z rozrywki takiej nie mogą korzystać między innymi osoby, które w ostatnim okresie doznały kontuzji lub też przeszły operację albo inny zabieg medyczny. Obostrzenia te mogły okazać się przeszkodą dla Trybsona, który od najmłodszych lat przejawiał ogromne zainteresowanie sportem. Początkowo grywał w siatkówkę, a aktualnie trenuje sztuki walki i startuje jako zawodnik na galach MMA.

Na szczęście lot udało się zrealizować, co było niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny Pawła. Korzystając z jednej z opcji z Prezentmarzeń, jej członkowie mogli podziwiać urokliwe krajobrazy rozciągające się w pobliżu stolicy. O całym zdarzeniu poinformowała Eliza, umieszczając na swoim Instagramie pamiątkowy filmik z rejsu w chmurach.

Sam Trybson pochwalił się też, że jego córki w ogóle nie bały się podróży w koszu, co go zupełnie zaskoczyło. Można więc śmiało stwierdzić, że mimo ekstremalnego charakteru lot balonem to w pełni bezpieczna i komfortowa atrakcja dla całej rodziny.

Mistrzyni zadań „na wczoraj", kochająca róż i zwierzaki. Kolorystyczna zima, choć nie lubi zimna. Kocha lato, słońce i mruczenie kota. Wielbicielka home office, podróży i aktywnych form spędzania czasu. Każdy dzień kończy z kubkiem zielonej herbaty i książką z zakresu biznesu lub rozwoju osobistego.